Makaleler » Matbaa » Eldiven Kutusu İmalatı

Eldiven Kutusu İmalatı

Eldivenler farklı amaçlar doğrultusunda üretimleri yapılabilen ve günlük hayatta daima en gerekli olan ürün seçenekleri arasında yer alırlar. Kullanımları yönünden bu ürünlere genel olarak sağlık alanında sıklıkla ihtiyaç olur.

Çünkü insan sağlığını etkileyebilecek çevresel mikrop ve diğer unsurlara karşı elleri her zaman hijyenik tutmak gerekir. Özellikle de virüs gibi birtakım önemli tehditlere yönelik koruyucu eldivenlerle daima duruma karşı hazırlıklı olunmalıdır.

Bunun için de tasarımı iyi yapılmış olan kaliteli eldivenler her durumda temin edilmeye çalışılmalıdır. Birçok sağlık ürününde olduğu gibi eldivenlerin de kendilerini güvenli biçimde muhafaza edebilecekleri bir kutu içerisinde yer almaları gereklidir.

Kaliteli eldiven kutusu imalatı işlemleriyle hemen her türde eldiven ürünlerine yönelik kutulara kolayca sahip olunabilmesi mümkündür. İstenen tasarımlar kaliteli baskı teknikleri ve araçlarıyla en kısa sürelerde elde edilebilir.

Satışını yapmak istediğiniz eldivenlere tam uyumlu kutuların tasarımları için firmamızdan üretim konusunda gereksinim duyduğunuz profesyonel hizmetleri güvenle alabilirsiniz.

Eldiven Kutusu Kullanımı ve Önemi

Ürünlerin alıcılara ulaşması aşamasına kadar onların daima güvenli bir şekilde korunmaları gerekir. Sağlık için her zaman gereksinim duyulan ürünlerden olan eldivenler için de bunun olmasına ihtiyaç vardır. Eldivenler için özel şekilde tasarlanan kutular onların müşteriye ulaşana kadar güvenle korunmalarına olanak sağlar.

Eldivenler yalnızca kişiye özel kullanılması gerekli ürünler olduklarından başkalarının bu ürünlere temas etmemeleri de önemli bir konudur. Kutuların kullanımıyla bu türden bir durumun önüne daima geçilebilir. Eldiven kutuları sayesinde eldiven ürünlerinin ciddi herhangi bir deformasyona uğraması da engellenmiş olur.

Bunun yanı sıra bu kutular aracılığıyla insanlar kolayca toplu satın alım işlemi de gerçekleştirebilirler. Markalar bu kutular üzerinden insanlara kendilerini her zaman tanıtarak onlar üzerinde iyi bir marka bilinci de oluştururlar.

Eldiven Kutusu ve Özellikleri

Her bir ürün kutusunda olduğu gibi eldiven kutusu ürünlerinde de belli başlı birtakım önemli özellikler vardır. Üretici ve satıcı firmalar kendi hizmet planlarına göre bu kutuların tasarımlarının yapılmasını isterler.

Genel olarak bu kutular üzerinde markaya özel bir görsel grafiğe ve logoya yer verilir. Bunun yanı sıra markanın kendisine ait olan sloganı ve bilgilendirme yazısı da yine bu kutular üzerinde yer bulur. Bu sayede markalar diğer satıcı firmalardan kendilerini ayırma ve her fırsatta özgün olma şansını elde ederler.

Eldiven Kutusu Baskıları Nasıl Yapılır?

Piyasada yer alan her bir ürün kutusu için farklı niteliklerde baskı teknikleri kullanılabildiği gibi eldiven kutusu ürünleri için de duruma göre çeşitli tekniklerden yararlanılır. Firmamız bünyesinde verdiğimiz hizmetlerde bizler çoğunlukla CMYK baskı tekniğini kullanıyoruz.

Eldiven kutusu ürünleri için üretim konusunda destek sağlayan kaliteli ofset baskı makinalarımız markaya özel kalıpların oluşturulmasına yardımcı oluyor. Bu sayede isteğinize uygun şekilde bizler profesyonel olarak tasarım işlemlerini yerine getirebiliyoruz.

Hazırlanan kalıplarla baskıya giren ürünler talebe göre Amerikan bristol kâğıt veya kreme karton malzemeleriyle kaliteli biçimde tarafımızdan tasarlanabiliyorlar.

Eldiven Kutusu Ölçüleri

Eldiven kutularının tasarlanması aşamasında önemli olan noktalardan biri de bu kutuların nasıl yapıda bir ölçüye sahip olacaklarının belirlenmesidir. Çünkü bilindiği üzere kutu içerisinde yer alacak eldivenlerin sayıca miktarları bir değişkenlik gösterebiliyor.

Bu sayılar 10 adetten başlayarak 50 ve 100 adet sayılarına kadar bir farklılığa sahip olabiliyor. Dolayısıyla bu durum ilgili kutuların ebat, ölçü ve genel boyutlarının niteliklerini de etkileyebiliyor. Bundan dolayı her bir ürün grubuna yönelik özel şekilde ilgili kutuların tasarlanmaları gerekiyor.

Bizler isteğe göre her bir eldivenin rahatlıkla sığabileceği tarzda markalara özgü eldiven maskesi ürünlerinin tasarım işlemlerini başarıyla yapabiliyoruz.

Tek Kullanımlık Eldiven Kutuları

Sağlık alanında kullanım yönünden üretilmiş eldivenlerin genel olarak tek kullanımlık olmaları daima en iyi seçenektir. Çünkü bu tarzda üretilmiş eldivenler virüs ve bakteri gibi oluşumlardan etkilenme riskini daima en aza indirir.

Üretilecek eldiven kutularının üzerinde bu ibareye yer verilmesi oldukça önemlidir. Satışını yaptığınız eldivenler eğer bu türden bir niteliğe sahiplerse bizlerden kutu üretimi aşamasında bunun kutu üzerine yerleştirilmesi yönünde bir talepte bulunabilirsiniz.

Eldiven Kutusu Ürünleri Kâğıt Seçenekleri

Tasarımı yapılan eldiven kutusu ürünlerinde kâğıt malzemesi olarak farklı türden seçeneklere yer verilebiliyor. Bu kâğıt türleri kutunun kendisine göre bir özellik kazanmasına yardımcı oluyor.

Firmamız bünyesinde bizler tasarım aşamasında krome karton ve Amerikan bristol eldiven kutularında parlak selefon, mat selefon, UV Lak ve gofre kağıtlar kullanabiliyoruz. Her bir kâğıt modeliyle özgün kutu tasarımları ortaya çıkarabiliyoruz. Bu kutuları 20 x11 x 5,5 cm ölçülerinde hazırlayabiliyoruz.

Eldiven Kutusu İmalat Süreci ve Sipariş

Müşterilerinize satış yapmak için ihtiyaç duyduğunuz eldiven kutusu ürünlerine kendi tasarım planlarınıza uygun olarak çok kolay şekilde sahip olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken firmamıza ilgili iletişim bilgilerimizden ulaşmanızdır.

Vereceğiniz sipariş bilgilerine yönelik olarak bizler markanıza özel tasarımlar oluşturmak için harekete geçeriz. Talebe uygun kâğıt malzemesini seçeriz ve sonrasında gerekli ölçü ayarları, grafik ve görsellik ayarlamaları gibi işlemleri yerine getiririz. Bu yönde bir baskı tekniği aracı kullanarak sizlere için istediğiniz tarzda ürünleri kısa sürelerde üretiriz.

Ortalama olarak bizler talep edilen kutu ürünü miktarına da bağlı olarak çalışmalarımız 2 ve 6 iş günü içerisinde tamamlarız. Sonrasında bu ürünleri belirttiğiniz adrese göre sizlere kısa sürelerde teslim ederiz.

Eldiven Kutusu Fiyatları

Birçok üründe olduğu gibi eldiven kutusu ürünleri için de fiyatları belirmeye yardımcı olacak birtakım önemli faktörler vardır.

  • İlgili ürünlerde kullanılacak malzemenin yapısı,
  • Bu kutuların genel boy ve ölçü durumları,
  • Ne kadar adette üretim ve baskısının yapılacağı,

Genel itibariyle bu unsurlar ilgili eldiven kutusunun fiyatlarının ortaya çıkmasında etken olan dinamiklerdir. Konuyla ilgili daha net bilgiler elde etmek için bizlerle uygun şekilde temasa geçebilir ve bu konuya ilişkin yardım talep edebilirsiniz.

Yorumlar
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır