Alt Kategoriler

Filtreleme

Markalar
Stok Durumu
Fiyat Aralığı

  Açacaklı Magnetler

  Dekoratif objeler arasında bulunan magnetler açacaklı olarak tasarlanırlar. Bu sayede hem süs eşyası olarak kullanılabilirler hem de kapakların açılmasını sağlarlar. Açacaklı magnetler ayrıca promosyon ürünü olarak kullanılabilirler. Üzerine yerleştirilen marka ismi veya logosu ile insanların dikkatini çekebilirler. Reklam çalışmalarınızı Baskı Time açacaklı magnetleriyle yapmak isterseniz modelleri inceleyebilir ve istediğiniz ismin magnet üzerine yazılmasını sağlayabilirsiniz.

   

  Açacaklı Magnet Modelleri

   

  Açacaklı magnetler model çeşitliliğine sahiptirler. Ayrıca ekibimiz tarafından farklı tasarımlarla hazırlanabilirler. Açacaklı magnet kullanmaya karar verdiyseniz ilk olarak magnet üzerinize ne yazılacağına karar vermeniz gerekir. Firmanızın reklamını yapmak istiyorsanız firma ismi ve iletişim numaralarını yazdırabilirsiniz.

   

  Promosyon amacıysa satın alabileceğiniz açacaklı magnet modelleri ise şunlardır;

  • - Buton Açacak

  • - Metal

  • - Ev

  • - Yuvarlak

  • -Kare

  • - Dikdörtgen

  Bu modeller dışında açacaklı magnet siparişi verilirken magnet renk ve deseni konusunda taleplerinizi iletebilirsiniz. Böylelikle markanızı yansıtacak ürünlerin hazırlanmasını sağlayabilirsiniz.

   

  Açacaklı Magnet Fiyatları

   

  Reklam çalışmaları için kullanabileceğiniz açacaklı magnet fiyatları model ve tasarım detayları göz önüne alınarak fiyatlandırılır. İşçilik isteyen modeller fiyat olarak biraz daha fazla olabilir. Bu nedenle magnet modeline karar verdiğinizde firmamızla irtibat kurarak fiyat bilgisi alabilirsiniz. Ayrıca sipariş vereceğiniz magnet sayısına göre belirlenen fiyat aralığını öğrenebilirsiniz.

   

  Kaliteli Açacaklı Magnet

   

  Açacaklı magnetleri markanızın tanıtımı için kullanmak isterseniz kaliteli ürün seçmeniz önemlidir. Kaliteli promosyon ürünlerinin insanlara dağıtımını gerçekleştirerek prestijini artırabilirsiniz. Baskı Time farkıyla satın alacağınız kaliteli magnetleri potansiyel müşterilerinize hediye edebilirsiniz. Hediyeleriniz üzerinde marka ve firmanıza ait bilgiler yer alacağından size ulaşılmasını sağlayabilirsiniz.

   

  Açacaklı Magnet Nasıl Seçilir?

   

  Açacaklı magnet modellerimiz arasından seçim yapmak sizin için zevkli bir uğraş olacaktır. Birbirinden şık ve dikkat çekici modelleri inceleyerek markanız için en ideal magneti seçebilirsiniz. Restoran, emlak veya inşaat firması için bu ürünlerimizden kullanacaksanız ev temalı açacaklı magnetimizi tercih edebilirsiniz. Bunun dışında magnete firmanıza ait resmin baskı olarak uygulanmasını sağlayabilirsiniz. Böylelikle ürünü buzdolabı, aspiratör ve kombi gibi eşyalarına asan kişiler markanızı sık sık hatırlayabilirler. Bunun dışında magnet açacağı seçerken fiyatları dikkate alarak seçiminizi yapabilirsiniz.

   

  Açacaklı Magnet Siparişi

   

  Firmanızı ve markanızı tanıtmak için hangi magneti kullanacağınıza karar verdiyseniz sipariş aşamasını kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Sipariş için 0212 596 50 07 nolu numaramızı ve 0537 372 77 77 whatsapp numaramızı kullanabilirsiniz. Ürün modeline dair detayları belirterek siparişinizi verebilir ve promosyon ürünlerinizin hızlı teslimat yöntemiyle size hızlı teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

   

  Açacaklı Magnette Baskı Time Farkı

   

  Promosyon ürünlerinden olan açacaklı magnetler için çok fazla firmayla karşılaşabilirsiniz. Ancak magnet için Baskı Time tercih ederseniz geniş model çeşitliliğinden yararlanabilirsiniz. Kaliteli baskı yöntemleri kullanarak hazırlanan magnetlere sahip olabilirsiniz. Uygun fiyatlı promosyon ürünlerini satın alma imkanı bulabilirsiniz. Reklam çalışmalarınız için açacaklı magnet kullanmayı düşünüyorsanız Baskı Time ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Zamanında teslim edilen ürünlerinizden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

   

   

  Açacaklı Magnetler


 • 1630 Magnetli Açacak
 • 1650 Magnetli Açacak
 • fırsat ürünü
  Buton Rozet İğneli
  Buton Rozet İğneli
  %12
  1.02 TL + KDV0.90 TL + KDV
 • fırsat ürünü
  1690 Buton Rozet
  1690 Buton Rozet
  0.00 TL + KDV

Teklif Sepetim