Filtreleme

Markalar
Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Tohumlu Ve Kurşunkalem


Firmaların mevcut ve hedef müşteri kitlelerine hediye etmek üzere hazırlattığı promosyon ürünler içinde en çok tercih edilenlerden biri tohumlu kurşun kalem lerdir. Tanıtımı yapılacak kişi, kurum ya da firmayı temsil edecek yazı ve işaretlerin özenle hazırlanıp baskı yapılacak bu tip kalemler firmamızdan istenen sayıda temin edilebilir.


Doğa Dostu Kurşun Kalemler


Bu kategoride bulunan kalemlerin bir bölümünde korunaklı şekilde çeşitli bitkilere ait tohumlar bulunur. Kalemin hediye edildiği kişi bu tohumları toprakla buluşturduğu takdirde çimlenerek hayat bulabilir. Dolayısıyla hediye edilen bir tohumlu kurşunkalem beklenen işlevinin dışında bir bitkinin hayat bulma heyecanını da yaşatır.
Ayrıca doğanın korunup geliştirilmesi konusunda toplumda genel motivasyonun artmasına katkı sağlanır. Tohumlu kurşunkalemlerin bir özelliği de doğa dostu oluşlarıdır. Üretiminde kullanılan malzemeler doğaya zarar vermez.

Naturel kurşun kalem siyah uçlu olarak standart olabildiği gibi naturel kırmızı uçlu kurşun kalem de bulunmaktadır. Kurşun kalemlerin birçok modeli bulunmaktadır. Siyah latalı kurşun kalem de stoklarımızda daima bulunmakta olup çok tercih edilmektedir.


Hedef Kitleler


Tohumlu kurşun kalem çeşitleri eğitim kurumları gibi kalemin sıklıkla kullanıldığı firmalar başta olmak üzere hemen hemen her kesimce tercih edilir. Kalemin kullanım alanının geniş olduğu düşünüldüğünde tüm hedef kitlelerin kesişim noktasında kalacağı aşikardır.


Kaliteli Baskı


İş dünyasında ya da siyasi parti gibi teşkilatlarda yer alan kurum ve kuruluşların hedef kitlelerine ulaşma ve reklam yapma gibi amaçlarına yönelik promosyonlar üzerindeki baskıların kalitesi görsellik ve prestij açısından çok önemlidir. Tohumlu kalemler üzerine yapılan baskılar diğer tüm ürün gruplarımızda olduğu gibi son derece kalitelidir.
Web sitemizde yer alan referanslarımızda görüleceği üzere pek çok firmaya baskılı promosyon ürün temin etmiş ve olumlu geri bildirimler almış durumdayız. Baskı kalitemiz göz doldurur ve iyi bir izlenim bırakır.


Baskı Teknik ve Çeşitleri


Tohumlu kalem ve naturel  kurşun kalem gibi ürünlerimizi satın alan müşterilerimizin istekleri doğrultusunda kendilerini ve firmalarını temsil eden isim, logo, marka, slogan ya da benzeri işaretlerin baskısını yapabiliyoruz. Kullandığımız baskı çeşitleri uv baskı, serigrafi baskı, lazer baskı, tampon baskı olarak sayılabilir. Seçilen ürünün özelliklerine uygun baskı türü alanında uzman çalışanlarımız tarafından seçilir ve müşterimizin onayı alınarak uygulanır.


Baskı Tasarımları


Firmamızın Whatsapp destek hattından müşterilerimizin baskı için hazırladıkları tasarımlar alınır. Baskının istenen kalitede olması için gönderilen resim ve yazıların yüksek çözünürlüklü olması gerekir. Baskı tasarımı konusunda uzmanlarımız gerekli desteği de verir. Müşterilerimizle yaptığımız işbirliği ve fikir teatileri ile baskıların kalitesi ve başarısı artar.
Tasarım konusunda yapılan fikir alışverişi sonrasında hazırlanan baskıya alınacak işin son hali müşteri ile paylaşılır. Müşterimizin kontrol edip onay vermesinden sonra baskı aşamasına geçilir.


Teslimat Süresi


Ürün seçimi ve satış işlemleri tamamlandıktan hemen sonra teslimat işlemleri başlatılır. Baskı yapılacaksa tasarım ve teknik işlemler mümkün olan en kısa sürede tamamlanır. Üründen ürüne teslimat süresi değişmekle birlikte hedefimiz daima kaliteli ve hızlı iş teslimi yapma yönündedir. Sipariş sürecinde teslim tarihi hakkında net bilgi verilebilir.

Tohumlu ve Kurşun Kalemler


Promosyon Silgi
Promosyon Silgi
5.58 TL + KDV

Teklif Sepetim