Filtreleme

Markalar
Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Cepli Dosyalar

Cepli dosyalar günümüzde şirketler tarafından oldukça sık bir şekilde kullanılabiliyor. İçerisine farklı türden evrakların konulabilmesi olanağı bulunan bu dosyalar biraz kalın bir gramaj yapısına sahip olarak ilgili evrakların güvenle taşınabilmesine yardımcı oluyor.

Kurumun imajını en iyi şekilde yansıtması açısından bu cepli dosyalar ve türlerinin oldukça iyi bir kalitede üretilmesi önem arz ediyor. Firmamız bünyesinde bizler gelişmiş baskı teknikleriyle çok başarılı şekilde bu dosyaların tasarımlarını yapabiliyoruz.

 

En Kaliteli Cepli Dosya Ürünleri

 

Firmamız hizmetleri doğrultusunda isteğe bağlı olarak cepli dosyalar oldukça iyi bir kalitede tasarlanıyor. Avukat yapı denetim dosyası ve diğer türde cepli dosyaların tasarımları özgün bir şekilde firmamız uzmanlarınca yapılabiliyor.

 

  • - Parlak selefon malzemesinin kullanımı,

  • - Farklı boyutlarda üretilmesi,

  • - Uzun süreli kullanıma uygun olması,

 

Firmamız bünyesinde tasarımı yapılan cepli dosyaların genel olarak sahip olduğu bu türden birtakım özellikleri bulunuyor. Eğer sizler de faaliyetleriniz doğrultusunda kaliteli ve kullanışlı nitelikte cep dosyası ürünlerine sahip olmak isterseniz bu konuda bizlerden gerekli destekler güvenle alabilirsiniz.

 

Uygun Fiyatlı Cepli Dosyalar

 

Cepli dosyaların tasarımında ilgili ürünlerin hem kaliteli ve hem de uygun fiyat seçeneklerine sahip olması oldukça önem arz eden bir konudur. Bizler kaliteye tasarım süreçlerinde nasıl önem veriyorsak uygun fiyatlar temin etme noktasında da aynı hassasiyeti gösteriyoruz. Dilerseniz bütçenizden tasarruf edebileceğiniz bir şekilde bizlerde en iyi olanaklarla bu kapsamda bir tasarım desteği alabilirsiniz.

 

Anında Onay Süreci ve Hızlı Sipariş

 

Cepli dosyaların siparişlerini sitemiz üzerinde barındığımız iletişim numaralarımız üzerinden verebilirsiniz. Genel olarak hızlı bir onay sürecinden sonra bizler istenilen miktarda ve tarzda cepli dosyaların tasarımı aşamasına geçiyor ve onların tasarlıyoruz. Daha sonra ise bunları sizlere ulaştırmak üzere kargoya ürünleri teslim ediyoruz.

 

Türkiye’nin Farklı Bölgelerine Güvenli Gönderim

 

Bizler tasarımını yaptığımız cepli dosya ürünlerini Türkiye’nin hemen her alanına ve bölgesine güvenle gönderebiliyoruz. Anlaşmalı ve iş birliği içerisinde olduğumuz Kargo  taşımacılık firmasıyla sipariş verdiğiniz ürünleri sizlere sorunsuz olarak ulaştırabiliyoruz. Siparişler genel olarak duruma ve ilgili alanın uzaklığına bağlı olarak 3 ve 7 iş günü içerisinde tarafımızdan gönderilebiliyor.

Cepli Dosyalar


fırsat ürünü
Avukat Yapı Denetim Dosyası
Avukat Yapı Denetim Dosyası
%100
833.33 TL + KDV0.01 TL + KDV
fırsat ürünü
Eko Cepli Dosya
Eko Cepli Dosya
%35
6.67 TL + KDV4.33 TL + KDV

Teklif Sepetim