Filtreleme

Markalar
Stok Durumu
Fiyat Aralığı

  Kurumsal Baskı Ürünleri

  Piyasa içerisinde küçük ya da büyük birçok farklı firma yer almaktadır. Her firmanın kendisini tanıtması için büyüklüğü ölçüsünde bir reklama ihtiyacı vardır. Zarf, kartvizit, rulo, not kağıdı ve daha birçok baskıya sahip ürünler firmaların ihtiyaçları arasında yer alır. Her firmanın kurumsal baskı için ihtiyacı aynı değildir. Firmanın hitap ettiği kitle, piyasası ve pazarlama yöntemlerine göre ihtiyaçları değişkenlik gösterir. Firmalar reklamları amacı ile kurumsal baskı ürünleri arasında seçim yaparlar. Ancak bu seçimlerini yaparken maliyeti yüksek ve dayanıklılığı az olan ürünlerden kaçınırlar. Baskitime.com olarak kaliteli ve uzun süreli kullanıma uygun baskı ürünlerini firmalara temin ederken, maliyetinin az olmasını da önemsiyoruz.

   

  Son model teknolojiye sahip baskı makineleri ile üretilen kurumsal baskı ürünleri, firmaların adreslerine kadar kargo aracılığı ile teslim edilir. Bu ürünler içerisinde marka adının ön planda olması ve logonun dikkat çekici olması oldukça önemlidir. Firmalar kaliteli olarak seçtikleri baskı ürünleri ile diğer firmalardan önde yer alabilirler. Kartvizit, her firmanın ilk bıraktığı izlenimdir ve baskıdaki kalitesi oldukça önemlidir. Bu nedenle kaliteli malzeme kullanılarak üretimi sağlanırsa müşterinin üzerinde olumlu etki bırakılması daha yüksektir. Firmalar, piyasa içerisindeki duruşlarına karar vererek kartvizit ve diğer baskı ürünlerine karar verebilirler. Özel olarak hazırlanan logo tasarımları daima daha akılda kalıcı olacak ve kişilerin tercihini kolaylaştıracaktır.

   

  Firmalar kurumsal baskı ürünleri üretimi için matbaalarla birebir iletişime geçer ve zahmetli zamanlar yaşarlar. Ancak doğru bir matbaa tercihi ile baskı işlemleri kolay kılınabilir. Online olarak siparişe imkân veren sitemiz ile sipariş verebilir ve özel isteklerinizi belirtebilirsiniz. Online ortam üzerinden gerçekleştirilebilen siparişler, firmaların işlerini daha kolay hale getirecek ve onlara zaman kazandıracaktır. Kaşe, rulo, cepli dosya kâğıdı, katalog, zarf, kartvizit, kalem, bardak ve daha birçok farklı ürün seçeneği için sitemiz içerisindeki modelleri inceleyebilirsiniz. Firmanın hitap ettiği kitleye bağlı olarak talep ettiği ürün değişebilir. Firmalar öncelikle ihtiyaç duydukları ürünü belirleyerek işlemlerine başlayabilir, ardından site üzerinden siparişlerini verebilirler. Kaliteli ve uygun fiyatlı matbaalar için baskitime.com sitesini inceleyebilirsiniz.

  KURUMSAL BASKILAR


 • AYNIGÜN KARGOfırsat ürünü
  Katalog 8 Sayfa+ Kapak Baskı
 • fırsat ürünü
  Küp Bloknot Baskı
  Küp Bloknot Baskı
  0.01 TL + KDV
 • fırsat ürünü
  Dik Unutmayınız Bloknotu
  Dik Unutmayınız Bloknotu
  %100
  3.39 TL + KDV0.01 TL + KDV
 • Masa Bayrağı 2'li
  Masa Bayrağı 2'li
  0.01 TL + KDV

Teklif Sepetim