Filtreleme

Markalar
Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Eldiven Kutuları

Eldiven kutusu imalatı covid virüsünden sonra tek kullanımlık hijyen bakımından çok kullanılan medikal eldivenlerin çok kullanıma başlaması ile eldiven kutusu imalatı yoğunluğunu arttırmıştır.

 

Eldiven Kutusu Baskı

 

Eldiven kutusu baskı ofset makinelerimiz de cmyk olarak basılmaktadır. Markanıza özel tasarım ile birlikte kalıpların hazırlanması ile ofset baskıya girmektedir eldiven kutuları. İsteğinize göre kreme karton veya amerikan Bristol kağıt kullanılmaktadır eldiven kutularında.


Eldiven Kutusu Fiyatları

Eldiven kutusu fiyatları kullanılan kağıda ve gramaja göre değişkenlik göstermektedir. Ofset baskı yapıldığı için adet de fiyat da büyük önem arz etmektedir. Adet arttıkça birim fiyat düşmektedir. Standart maliyetler daha yüksek adete bölündüğü için bu da birim fiyatı düşürmektedir. Genellikle 300gr kreme karton kullanılmak da eldiven kutuların da kreme karton yapı itibari ile yumuşak özelliğe sahip olduğu için selefon da yapılmaktadır üzerine bu şekil de daha dayanıklı ve daha güzel görünüme sahip olmaktadır.


Eldiven Kutusu İmalat Süreci

Eldiven kutusu imalat süreci sipariş sürecinden sonra markaya özel tasarım ile müşterimizin isteğine göre tasarımı ücretsiz olarak yapılmaktadır. Sipariş adeti belirlenmesi , kutu boyutu ve özelliklerinin belirlenmesi ile baskıya girmektedir. Deneyimli ekibimiz ile 2-6 iş günü arasında eldiven kutusu imalat süreci yoğunluğa göre değişkenlik göstermektedir. Düşük adetli işler de daha hızlı eldiven kutusu imalatı yapılmaktadır.

ELDİVEN KUTULARI


Eldiven Kutusu İmalatı 100lü
Eldiven Kutusu İmalatı 100lü
%12
1.67 TL + KDV1.47 TL + KDV
Eldiven Kutusu İmalatı
Eldiven Kutusu İmalatı
%99
0.83 TL + KDV0.01 TL + KDV

Teklif Sepetim