Filtreleme

Markalar
Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Tarihsiz Ajandalar


Çalışma hayatında not almak için kullanılan ürünler arasında ajandalar vardır. Bu ajandalar tarihli ve tarihsiz olarak iki gruba ayrılır. Tarihli olan ajandalar planlama yapmak için tercih edilirken tarihsiz ajandalar genel kullanıma uygundur. Hemen her alanda kullanılabilen bu ajandalar istenilen zamanda not almayı kolaylaştırır. Tarihsiz olarak tasarlanan ajandalar promosyon amacıyla kullanılabilirler. Özel günlerde firmalar adına dağıtılıp promosyon ihtiyacını karşılarlar. Sizler de marka prestijinizi tarihsiz ajandalarla ortaya sermek isterseniz ürünlerimiz arasından seçim yapabilirsiniz.


Tarihsiz Ajanda Çeşitleri


Tarihsiz ajandalar iş hayatı, okul hayatı ve özel hayatta kullanılabilen ürünlerdir. Promosyon ürünü olarak bu ajandaları tercih ederek firmanızın hedef kitlesine dağıtabilirsiniz. Bu sayede sunduğunuz hizmetlerin merak edilmesini ve yeni müşterilerin sizi talep etmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu ürünleri çalışanlarınız için hazırlatabilirsiniz.

Çalışma hayatı ve promosyon amacıyla tarihsiz ajandaları kullanmak isterseniz sizler için sunduğumuz tarihsiz ajanda çeşitleri şunlardır;


  - Manyetik kilitli
  - Spiralli
  - Mıknatıslı
  - Geri dönüşümlü
  - Telefon bölmeli
  - Usb bellekli
  - Mukavva kapaklı
  - Termo deri
  - Yumuşak kapaklı
  - Kalem bölmeli
  - Lastikli


Bu ajandaları çeşit ve kapak rengine göre satın alabilirsiniz. Ürünlerimizin fiyatlarını ürün için hazırlanan bölümde görebileceğiniz gibi toptan alımlarınız için güncel fiyat alabilirsiniz.


Manyetik Kilitli Tarihsiz Ajanda


Manyetik kilitli tarihsiz ajanda Baskı Time ajanda modellerimiz arasındadır. Ajandalarda bulunan manyetik kilitler sayfaların zarar görmesini engeller. Ayrıca ajanda içerisine belge koyduğunuzda kaybolmasını engeller. Manyetik kilitle tasarlanan ajandalarımız mavi, kırmızı, gri, siyah ve taba gibi kapak rengi seçeneklerine sahiptir. Bu ajandalar logosuz tercih edebileceğiniz gibi marka logonuzun bulunmasını da tercih edebilirsiniz.


Geri Dönüşümlü Tarihsiz Ajanda


Müşterileriniz ve çalışanlarınızın kullanması için ajandalar arasında geri dönüşümlü tarihsiz ajanda da vardır. Bu ürünler kaliteli ve geri dönüştürülebilir malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Böylelikle ihtiyaç bittiğinde ajandalar çevrede kirlilik oluşturmadan geri dönüştürülerek yeniden değerlendirilebilir. Bu ajandalardan tercih ederseniz serigrafi ve uv baskı yöntemi kullanılarak markanızın ajandalar üzerine basılmasını sağlayabilirsiniz. Böylelikle ajandalar kullanıldığı müddetçe reklamınızı yapmış olursunuz.


Telefon Bölmeli Tarihsiz Ajanda


Firmamız tarihsiz ajandalarda kalitenin yanında maksimum kullanışlılığı hedefler. Bunun için telefon ve kartvizit bölmeli modelleri de tasarlar. Bu modeller sayesinde ajandayı kullanan kişiler telefon ve kartvizit gibi eşyalarını da yanlarında taşıyabilirler. Böylelikle kişisel eşyalarını kaybetme riski ortadan kalkar. Ajanda üzerine yapılan uv baskı yöntemi sayesinde markanızın logosunun telefon ve kartvizit bölmeli ajandalarda bulunmasını sağlayabilirsiniz. Bu ajandaları kendiniz kullanmak için tercih edebileceğiniz gibi reklam amacıyla da kullanabilirsiniz.


Tarihsiz Ajanda Fiyatları


Not almak için kullanabileceğiniz tarihsiz ajandalar farklı modelleriyle satışa sunulmuştur. Bu modellerin adet fiyatları farklılık gösterir. Fiyatların farklı olmasında ajandanın boyutu, kullanılan baskı, kilit türü, sayfa sayısı ve kapak türünün etkisi bulunur. Baskı Time farkıyla satın alacağınız tarihsiz ajandaların fiyatları ortalama 18-98 TL aralığındadır. Fiyat bilgileri yazmayan modeller için güncel fiyatlarımızı telefon numaramızı arayarak öğrenebilirsiniz. Ajandalar için toptan sipariş vermeyi düşünüyorsanız toptan fiyatlarımız hakkında da bizimle irtibat kurarak bilgi alabilirsiniz.


Tarihsiz Ajanda Seçimi Nasıl Yapılır?


Baskı Time tarihsiz ajandalar kategorisinden ajanda seçimi yapmanız kolaydır. Ajanda seçimini ürün çeşidine, kapak rengine, kapak türüne ve ajanda sayfa sayısına göre yapabilirsiniz. Az sayfalı ajandalardan talep edebileceğiniz gibi çok sayfalı olanlardan da tercih edebilirsiniz. Ayrıca ajandaların kilitli, mıknatıslı, spiralli ve kartvizit bölmeli gibi türlerini inceleyerek tercihte bulunabilirsiniz. Seçeceğiniz ajandaları çalışanlarınıza, müşterilerinize veya hedef kitlenize dağıtmak istediğiniz durumda logonuzun defter üzerinde yer alacağı bölümü belirterek seçim yapabilirsiniz. Bunun dışında seçim yaparken tarihsiz ajandaların adet fiyatları arasında kıyaslama yapabilirsiniz.

Tarihsiz Ajandalar


Teklif Sepetim