Filtreleme

Markalar
Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Baskılı Oto Paspas

Genellikle araç yıkama, temizleme ya da bakımı ile ilgilenme gibi görevleri üstlenen firmaların tercih ettiği bir reklam modelidir. Firmalar servislerinin kalitelerini yükseltmek ve kendi markalarını daha çok duyurmak amacıyla baskılı oto paspas ihtiyacı duyarlar. Mükemmel bir araç temizliğinin ardından firmalar araçlar içerisine bazı eşyalar koyar ve kendilerinden iz bırakırlar. Araç kokusu ve paspasları da bu eşyalar arasında yer alır. Üzerinde firmanın logosunun bulunduğu bu eşyalar araç içerisinden atılmaz ve uzun süreli kullanıma imkân verir. Uygun fiyatlı tanıtım eşyalarının olmasının yanı sıra bu ürünler, oldukça kullanışlı olarak da markanın tanıtımını kolaylaştırır. Paspaslar aracın kirlenmesini engeller ve içindeki temizliği daha uzun süre muhafaza eder. Bu nedenle araç içerisindeki paspaslar olabildiğince geç olarak atılır. Baskılı oto paspas ürünleri ile tek ürünle uzun süreli reklam ihtiyacı karşılanmış olur.

 

Baskılı paspas seçenekleri istenilen malzeme ile üretilebilmektedir. Kalın Kraft, kuşe kâğıt, deri kâğıt, karton kâğıt ve tela bezi bu seçenekler arasında yer alır. Farklı firmaların, farklı bütçelerine hitap eden bir reklam ürünü olduğu için araç ile ilgili olan markaların tercihidir. Ürünlerden seçilen malzemeye göre fiyatlar değişiklik gösterir.

 

Firmalar baskılı oto paspas ürünlerini potansiyel müşterilerine sunarak reklamlarına olanak sağlarlar. Bu ürünler belirli bir hizmetin ya da tanıtımın yanında müşterilere verilerek, markanın akılda kalıcı olması amaçlanır. Müşterilerin ihtiyaçları giderilirken, aynı zamanda reklamın da yapılması firmaların öncelikli tercihidir. Standart araçlar için ayrı ölçüler bulunurken, özel ve büyük araçlar için de farklı boyutlarda paspas siparişi verilebilmektedir. Bakılı oto paspas ürünü sipariş edilirken öncelikle firma bütçesini belirlemelidir. Bütçe baz alınarak baskı yapılacak malzemenin seçimi yapılmalı ve adeti kararlaştırılmalıdır. Firmalar için en önemli reklam kaliteli olanıdır ve müşteriler kaliteli reklamlara daha fazla meyil hissederler. Bu nedenle kaliteli bir paspas seçimi ile firma, markasının kalitesini de bir nevi simgelemiş olacaktır. Firmalar paspas seçimlerini gerçekleştirirken hitap ettiği müşteri kitlesini ve dikkatlerini çekeceği noktayı oldukça iyi belirlemelidir. Dikkat çekici modellerle kişilerin dikkati markaya çevrilebilir.

Oto Paspaslar


Kraft Oto Paspas
Kraft Oto Paspas
%52
1.67 TL + KDV0.80 TL + KDV

Teklif Sepetim