Filtreleme

Markalar
Stok Durumu
Fiyat Aralığı

  Promosyon
  İşletmeler karlığını arttırmak, pazarda yerini korumak ve büyüme trendini yakalayabilmek için genel şirket içi çalışmalarını yerine getirmesinin yanında reklam ve tanıtım faaliyetlerini de yerine getirmesi gerekiyor. Televizyon, radyo ve gazete reklamcılığının yüksek maliyetli olmasından dolayı promosyon ürünler ile reklam ve tanıtım faaliyeti yürütmek daha akılcı bir yöntem olarak görünüyor.


  Promosyon Nedir?


  Reklam ve tanıtım faaliyetlerini yerine getirmek amacıyla daha önceden üzerine reklam yerleştirilen ve hedef kitleye hediye olarak verilen ajanda, kalemlik, anahtarlık çakmak not defteri gibi ürünler promosyon ürün olarak tanımlanıyor.


  Promosyon Ürünleri Nelerdir?


  Promosyon ürünler işletmenin sektörel yapısı ve hedef kitleye göre belirlenirken, en çok tercih edilen reklam tanıtım ürünlerini şöyle sırlayabiliriz;


  -Çakmaklar
  -Öğrenci Sınav Seti
  -Kalemler
  -Not Defterleri
  -Ajanda ve Defterler
  -Masa Takvimleri
  -Duvar Saatleri
  -Çantalar

  -Deri Masaüstü Ürünler
  -Boyama Kitabı
  -Boya Kalemi
  -Tela Çantalar
  -Şapkalar
  -Deri Masaüstü Ürünler
  -Magnetler
  -Powerbank
  -Termoslar


  Sektörel faaliyetinize uygun, hedef kitlenize en iyi şekilde hitap edecek promosyon ürünlerini sizlerin tercihine sunuyoruz.


  Promosyonun İşletme Verimliliğine Etkisi


  Reklam ve tanıtım işletmelerin büyüme ve gelişmesine katkı sağlayan önemli faaliyetler arasında bulunuyor. Küçük ama etkili olan bu reklam aracını kullanmak isteyen işletme sahipleri için özel tasarımlar üretiyoruz. Firmalar faaliyetlerinin reklam ve tanıtım yoluyla hedef kitleye duyurduğunda satış ve pazarlamada artışlar gözlenecek bu da doğrudan işletmenin verimliliğine yansıyacaktır. Tanıtım ürünleri genellikle günlük hayatta kullanılan ürünler olduğundan hedef kitle dışında birçok kişiye ulaştığını görüyoruz.


  Tanıtımda Promosyonun Önemi


  Firmaların birçoğu kurumsal kimliğini oluşturmak, sektörde tanınır ve güvenilir olmak adına reklam ve tanıtım faaliyetlerini en iyi şekilde yapmak için çalışıyor. Bu noktada işletmenizi en iyi şekilde tanımlayabilecek ve sektörel faaliyetinizi en iyi şekilde tanıtabilecek geniş yelpazede sunduğumuz promosyon ürünlerimizi incelemeniz için size sadece bir tık ötede hizmet veriyoruz. Bütçenize uygun farklı tanıtım ürünlerini incelmek ve sipariş oluşturmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.


  Promosyon Ürünleri İle Etkili Tanıtım


  Promosyon hedef kitleye hediye niteliğinde verildiğinden hem karşı tarafa nazik bir davranış hem de ekonomik reklam yapma imkânını sizlere sunuyor. Özellikle günlük hayatı kolaylaştıran çakmak, ajanda, defter duvar saati şapka çanta gibi ürünler hedef kitleye verildiğinde birçok kişinin görmesi sağlanıyor.


  Ekonomik Reklam Tanıtım


  Küçük ama etkili bir yöntem olan promosyon uygulaması ekonomik olmasıyla da en çok tercih edilen reklam tanıtım faaliyetleri arasında bulunuyor. Bu yönüyle firmanızın sektörde lider olması, karlığını ve verimliğinin muhafaza etmesi için küçük ama etkili olan bu yöntemi kullanması yerinde bir davranış olacaktır.


  Promosyon Ürünlerinde Özel Tasarımlar


  Firma vizyon ve misyonunu göz önünde bulundurarak özel tasarımlar üretiyoruz. Firmanızın faaliyetini en iyi şekilde yansıtacak binlerce tanıtım ürünlerinden dilediğinizi seçebilir ve en ekonomik şekilde hedef kitlenize ulaştırabilirsiniz. Ürünlerimiz birinci sınıf kaliteli malzemeden üretildiğinden uzun yıllar kullanılabilir niteliktedir.

   

  PROMOSYON


 • KARGO BEDAVA
  Promosyon Telefon Tutuculu Çakmak

Teklif Sepetim