Filtreleme

Markalar
Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Amerikan Servis

Yemek yenilen mekanlarda masalar üzerine yerleştirilen ve yemek yenilirken hijyenik bir alanın oluşturulmasını sağlayan ürünler Amerikan servis olarak anılır. Tek kullanımlık olmaları sebebiyle yeni müşteri geldiğinde servisler değiştirilir ve müşterinin yeni servisler üzerinde yemek yemesi sağlanır. Baskı Time olarak restoran ve kafelerin vazgeçilmezi olan Amerikan servislerinin baskısını yapıyoruz. Yaptığımız baskı modelleri kategorimizden incelenerek sipariş verilebilir. Eğer sizde müşterilerinize temiz bir masa sağlamak ve kurum imajınızı yansıtmak isterseniz Amerikan servislerimizden sipariş verebilirsiniz.

 

Tek Yönlü Amerikan Servis Baskılarımız

 

Amerikan servis modellerimiz tek yönlü baskıya sahip ürünlerdir. Ürünlerin üzerine isteğinize bağlı olarak restoran ve kafenizin isimleri, satışa sunduğunuz ürünler ve iletişim bilgileri yer alır. Bu sayede insanlar yemek yerken işletmenize ait bilgilere de ulaşabilirler. Tek yönlü olan servisler firmamız tarafından kuşe kağıda basılır. Ayrıca geniş renk seçenekleri vardır. Kategorimizdeki Amerikan servislerimizin ebatları ise 28x39 cm ebatlarındadır.

 

Amerikan Servislerimizin Kullanım Alanları

 

Masalarda temiz bir görünüm, kurum imajı ve reklam avantajı sağlayan Amerikan servislerimiz birden fazla alanda kullanmaya uygun ürünlerdir.

 

Amerikan servislerimizi şu alanlarda kullanabilirsiniz;

  • - Restoran

  • - Kafe

  • - Okul

  • - Lokanta

  • - Yemekhane

  • - Hastane

Bunun yanı sıra insanların yemek için sürekli olarak bulunduğu alanlar içinde kullanabilirsiniz. İşletmenize uygun özelliklerde baskının yapılmasını ve akılda kalıcılığı sağlayabilirsiniz.

 

Amerikan Servislerimizde Baskı Adetlerini Öğrendiniz Mi?

 

Baskı Time Amerikan servis baskılarımız kafeler, lokantalar ve restoranlar için hazırlanır. Bu nedenle çoklu baskı adedine sahiptir. İşletme sahiplerine fiyat açısından avantaj sağlayan adetlerimiz 5.000 ve 10.000 adet şeklindedir. Siparişinizi verirken adet bilgisi de vererek servislerinizin baskısının yapılmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca diğer adet bilgileri konusunda firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

 

Amerikan Servislerimizde Hızlı Onay Süreci

 

Amerikan servislerinin tasarım ve sipariş aşaması sonrasında baskı işlemi tamamlanır. Siparişlerin ekibimiz tarafından hızlı onaylanması sayesinde işlem aşamasına geçilir ve en kısa sürede servisler kullanıma hazır hale getirilir. Onay işlemimiz Whatsapp üzerinden kurulan iletişim sayesinde olur.

 

Amerikan Servislerimizde Tüm Türkiye’ye Kargoyla Gönderim

 

Amerikan servislerimizin tüm Türkiye tarafından kullanılmasını isteriz. Bu nedenle Türkiye’nin tamamından sipariş alarak baskıları tamamlayıp en kısa sürede müşterilerimize ürünlerini ulaştırırız. İstanbul içerisinde ekibimiz baskıları teslim ederken ülke genelinde teslimatımız kargolar aracılığıyla yapılır. Anlaşmalı olan kargolarımız sayesinde ekonomik kargo ücreti ödeyerek baskılarınızı teslim alabilirsiniz.

 

Amerikan servislerimizin baskı fiyatları ise sipariş adedinize, yapılan tasarıma, ebada ve kullandığımız kuşe kağıt gramajına göre değişiklik gösterir. Bu nedenle sipariş öncesinde ihtiyacınızı anlatarak firmamızdan fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Amerikan Servisler


fırsat ürünü
Amerikan Servis Baskı
Amerikan Servis Baskı
%55
1.67 TL + KDV0.75 TL + KDV

Teklif Sepetim