Markalar
Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Promosyon Boyama Kitabı Kalemleri

Boyama Kitabı Kalemleri promosyon olarak okulların, kolejlerin, anaokulları, diş klinikleri, restaurantlar, alışveriş merkezleri, belediyeler, sosyal sorumluluk projelerinde öğrencilere hediye olarak kullandığı çok tercih ettiği ürünlerden biridir. Promosyon boya kalemleri içersinde 6'li, 12'li olarak mum boya kalemleri ve kuru boya kalemleri olarak çeşitlendirebiliriz.

Promosyon Kutulu Boyama Kalemleri

Karton kutulu boya kalemleri 4 renk baskılı olarak işe özel basılmaktadır. Tasarımda renk sınırı olmadan 4 renk şekilde yapılan tasarım basılmaktadır. Baskı Time boya kalemi 'nin imalatında gerek kutu baskısı gerekse de kalemlerin üzerine baskılarda uzun yılların verdiği deneyim ile sorunsuz ve problemsiz olarak boya kalemlerini hazırlamaktadır.

En Uygun Boya Kalemi Neden Bizde?

En uygun promosyon boya kalemi baskı time'ın matbaa alanındaki deneyimi ve sektördeki geçmişi sayesinde en uygun fiyatlara müşterilerimize sunmaktayız. Promosyon boya kalemleri genellikle YERLİ ÜRETİM TÜRK MALI tercih etmekteyiz. Sizde en uygun fiyatlara promosyon boya kalemi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Devamını Oku
PROMOSYON » Boyama Kitabı Kalemleri

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır