Filtreleme

Markalar
Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Kutu İmalatı

Kutu imalatı  baskısı günümüzde çinde çıkan ve tüm dünya’ya yayılan covid-19 korona virüsü nedeniyle maske ihtiyacı artmakla birlikte imalatıda artmıştır. Maske kutusu imalatı da bu neden yoğun bir artış yaşamıştır.

Kutu imalatı yaptığımız diğer ürünler;

  1. - Kozmetik Kutusu
  2. - İlaç Kutusu
  3. - Ürün Kutusu
  4. - Çamaşır Kutusu
  5. - Sabun Kutusu
  6. - Şampuan Kutusu

v.b gibi isteğinize göre birçok kutu imalatı yapmaktayız.

Kutu İmalatı Neden Bizde Yapılır?

Kutu imalatı neden baskitime ‘da yapılır size anlatalım isterseniz ?
1- Hızlı üretiriz ; Ofset baskıda ürettiğimiz maske ve ürün kutuları sipariş ile hızlıca üretime girip kordineli bir şekilde hızlıca ürünler hazırlanır.
2- Özel Bıçak İzi ; Ürün ve Maske kutusunda bıçak izi yani maske ve ürün kutusunun şekli özel olarak tasarladığımız bıçak izi ile yapılır. 3 yerde yapışan kutumuz çevirdiğinizde alt tabanı otomatik olarak kapanmaktadır.
3- Kaliteli Malzeme

Maske Kutusu Baskı

Maske kutusu baskı sı ofset makinalarda matbaa da basılmaktadır. 4 renk son teknolAşamaları şu şekilde size anlatabiliri. Maske kutusu tasarımı yapıldıktan sonra ofset baskıya girmesi için işin filmi çıkartılır sonradan ofset baskıya verilir. Kendimize özel bıçağımız ile baskıda sonra kesim yapılır. Kesim bittikten sonra kutular ayıklanır ve yapıştırmaya geçilmesi için hazırlanır. Ayıklanan kutular otomatik yapıştırma makinamızda hızlı şekilde yapıştırılıp paketlenir. Müşterimize gitmek üzere yola çıkar.

Maske Kutusu Ölçüleri

Maske kutusu ölçüleri maske kutusu nun içine konulcak maske miktarına göre değişmektedir. 50’li maske kutularında 10,5cm yükseklik kullanırken 100’lü maske kutularında 15-16 cm e kadar çıkabilmektedir yükseklik ölçüleri uzunluk olarak 18,5cm -21 cm arasında değişmekte en olarak genellikle 10cm kullanılmaktadır. Maske kutusu ölçüleri yapılan maskeye kullanılan malzemeye göre maskenin kapladığı yer değişkenlik göstermektedir. Maske kutusu ölçüsü ürüne göre isteğinize göre bıçak da hazırlanabilmektedir.

Kutu İmalatı Tasarımı

Kutu imalatı  tasarımı profesyonel grafikerlerimiz tarafından müşterilerimize ücretsiz olarak sunduğumuz tasarım desteği . Sipariş edilen ürün ve maske kutusu uzman grafikerlerimiz tarafından müşterimize ücretsiz tasarım desteği sunmaktayız. Ürün ve Maske kutusu tasarımı yapıldıktan sonra istenilen düzenlemeler ile müşteri onayından sonra baskıya alınır.

Maske Kutusu Fiyatı

Maske kutusu fiyatı kağıt kalitesine baskı rengine ve kutu boyutuna göre değişmektedir. 30-35 krş dan yüksek adetlerde fiyatlar başlayıp adet düştükce baskı fiyatıda maske kutusu fiyatı da yükselmektedir. Adet arttıkça maske kutusu fiyatı da düşmektedir. Yüksek adetli maske kutusu işlerinizde özel teklif almanızı öneririz.

Maske Kutusu Kaç Adet Alır?

Maske kutusu içerisine aslında istediğiniz adet alır özel olarak yapılırsa. Ama standart olarak genelde kullanılan maske kutusu 50 adet alır. Nadiren 100 adet maske alan maske kutusu da bulunmaktadır. En çok kullanılan maske kutusu 50’li kutulardır.

Maske Kutusu Kaç Adet Basılır ?

Maske kutusu aslında istediğiniz kadar basılabilir. Sadece şunu bilmeniz gerekir adet yükseldikçe birim fiyat düşer. Neden derseniz maske kutusu basılırken bazı standart maliyetler var bunlardan bahsedelim ; Baskı maliyeti (100 adette basılsa 2.000 adette basılsa fiyat değişmez) Film maliyeti kaç adet maske kutusu basarsanız basın film maliyeti standart ödenmesi gereken bir ücrettir. Kesim maliyeti ve yapıştırma maliyetide bu şekilde 100 adette 2.000 adette aynı fiyata gelmektedir. Bundan dolayı örneğin; 100.000 adette 30 krş a basılan bir maske kutusu 1.000 adette maliyet bile 30 krş dan kat kat fazla olmaktadır. Sonuç olarak maske kutusunda fiyatı düşürmek isteyen yüksek adet basmak zorundadır.

Maske Kutusu Kaç Günde Teslim Edilir?

Maske kutusu baskitime olarak uzman ekibimiz ile birlikte hızlı şekilde teslimat yapmaktayız. Tabi ki bu adete göre değişkenlik göstermektedir. Genellikle müşterilerimizden siparişi aldığımız gün içersinde baskılar hazırlanıp ertesi gün teslimata hazır olmaktadır. Acil maske kutusu baskı sı ve hızlı maske kutusu baskı sı denilince akla gelen markalardan biriyiz aslında. Maske kutuları baskısı yapıldıktan sonra anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları veya ambarlar ile kargo yapılmaktadır.

Maske kutusu, maske kutusu baskı, make kutusu fiyatları, maske kutusu ölçüleri hakkında bilgileri yukardaki yazıda bahsetmiş bulunmaktayız. Farklı bir bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz...

KUTU İMALATI


fırsat ürünü
30ml Damlalıklı Kozmetik Kutusu
30ml Damlalıklı Kozmetik Kutusu
%28
12.50 TL + KDV8.99 TL + KDV
Ürün Kutusu İmalatı
Ürün Kutusu İmalatı
%66
5.00 TL + KDV1.69 TL + KDV
Metalize Karton Kutu
Krem Kutusu İmalatı
Krem Kutusu İmalatı
%71
5.83 TL + KDV1.69 TL + KDV
Pencereli Maske Kutusu
Pencereli Maske Kutusu
%100
5.00 TL + KDV0.01 TL + KDV
Şurup Kutusu İmalatı
Şurup Kutusu İmalatı
%100
7.50 TL + KDV0.01 TL + KDV
Eldiven Kutusu İmalatı 100lü
Eldiven Kutusu İmalatı 100lü
%12
1.67 TL + KDV1.47 TL + KDV
Kaş Kirpik Bakım Yağı Kutusu İmalatı
Kaş Kirpik Bakım Yağı Kutusu İmalatı
%48
6.67 TL + KDV3.49 TL + KDV
Diş Macunu Kutusu
Diş Macunu Kutusu
%100
4.17 TL + KDV0.01 TL + KDV
fırsat ürünü
Dürüm Kutusu İmalatı
Dürüm Kutusu İmalatı
%61
5.00 TL + KDV1.95 TL + KDV
N95 Maske Kutusu
N95 Maske Kutusu
%100
3.33 TL + KDV0.01 TL + KDV
Kraft Yastık Kutu
Kraft Yastık Kutu
0.01 TL + KDV
Yastık Hediye Kutusu
Parfüm Kutusu
Parfüm Kutusu
0.01 TL + KDV
Karton Sabun Kutusu
Karton Sabun Kutusu
0.01 TL + KDV
fırsat ürünü
Çay Kutusu İmalatı

Teklif Sepetim