Filtreleme

Markalar
Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Broşür


Ürün satışı yapan veya hizmet sunan firmalar tanıtımlarını yapmak için yardımcı ürünlere ihtiyaç duyar. Broşür bu ürünler arasında bulunan ve baskı yapılarak hazırlanan bir üründür. Baskı Time firmamız müşterilerine tanıtımlarında yardımcı olmak amacıyla farklı özelliklerdeki broşürlerin üretimini yapar. Broşüre ihtiyaç duyanların ise kategoriden farklı modellerdeki broşürleri seçerek sipariş vermesini ister. Eğer markanızı veya ürünlerinizi tanıtarak yeni müşteriler kazanmak isterseniz kategorimizi inceleyerek broşürlerin siparişini verebilirsiniz.
Kategorimizde Yer Ve Tanıtım İçin Kullanılabilecek Broşürler
Tanıtım ihtiyaçlarının karşılanması için hazırladığımız farklı özelliklerde broşürler vardır. Bu ürünler üretildikleri kağıt boylarına göre çeşitlere ayrılır.


Kategorimizde yer alan ve tanıtımlar için yararlanılabilecek olan broşürler şunlardır;


   -A7 broşürler
   -A4 kırımlı broşürler
   -A5 broşürler
   -Kapı askısı broşürleri
   -Kurumsal A3 kırımlı broşürler
   -Tek yönlü broşürler


Açacağınız bir işletme için broşüre ihtiyacınız varsa baskısını yaptığımız broşürleri inceleyerek istediğiniz türdeki broşüre sahip olabilirsiniz. Siparişleriniz en az 1000 adet olmak üzere baskısı yapılır.


Restoranların Tanıtımı İçin Kullanılabilecek Broşürler


Broşürlerin yaygın kullanım alanları arasında restoran tanıtımları yer alır. Yeni bir restoran açacaksanız hangi ürünlerin satışını yaptığınızı firmamıza bastırdığınız broşürler sayesinde aday müşterilerinize dağıtabilirsiniz. Firmamızın yaptığı etkileyici tasarımları sayesinde daha fazla müşteriyi kısa sürede mekanınıza çekebilirsiniz. Ayrıca yaptırdığınız broşür çeşidine bağlı olarak satışa sunacağınız yiyeceklerin fiyatlarını da yazdırabilirsiniz.


Hızlı Sipariş Ve Onay Sürecimiz


Kapı askısı broşürü, kırımlı broşür ve diğer broşürlerimize ihtiyaç duyuyorsanız sipariş için Whatsapp ve iletişim numaralarımızdan yararlanabilirsiniz. Verdiğiniz siparişler için gerekli bilgiler sizden alınarak baskı işlemi hızlı bir şekilde başlatılır. Siparişlerinizi 1000, 2000 ve 5000 adet veya daha fazla şekilde verebilirsiniz.
 

Tüm Türkiye’ye Ekonomik Kargoyla Broşürlerin Gönderilmesi


Firmamız tarafından broşür çeşitlerinin baskısı hızlı bir şekilde yapılır. Sonrasında da tüm Türkiye’ye ekonomik kargoyla gönderilir. Gönderim yaptığımız kargolar firmamızın anlaşmalı olduğu kargolar olduğu için teslimatta herhangi bir sorun yaşamazsınız. Kargolarla yaptığımız hızlı teslimat sayesinde hazırlattığınız broşürleri hızlı bir şekilde dağıtarak satışlarınızın

Broşürler


fırsat ürünü
Tek Yön El İlanı
Tek Yön El İlanı
%36
1,166.67 TL + KDV749.00 TL + KDV
A5 Broşür 1.000 Adet
A5 Broşür 1.000 Adet
%64
1.67 TL + KDV0.60 TL + KDV
A7 Broşür Baskı
A7 Broşür Baskı
0.27 TL + KDV

Teklif Sepetim