Filtreleme

Markalar
Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Promosyon Kalemler


Kalem promosyon için tercih edilebilecek ürünlerin başında gelir. Bunda kalemin kullanım alanının geniş olmasının etkisi vardır. İşletmeniz için promosyon ürünlerine ihtiyaç duyuyorsanız sizler için hazırladığımız promosyon kalemler kategorimizi inceleyip siparişinizi verebilirsiniz.


Promosyon Kalem Çeşitleri


İşletmenizin reklamını yapmak ve müşteri potansiyelinizi artırmak için promosyon ürünlerine ihtiyaç duyuyorsanız promosyon kalemler tercih edebilirsiniz. Bu kalemler farklı model çeşitleri ile kategorimizde satıştadır.
Reklam çalışmalarınız için tercih edebileceğiniz promosyon kalemler arasında şunlar vardır;


-Telefon Standlı Plastik Kalemler
-Plastik Tükenmez Kalemler
-Çevirmeli Plastik Kalemler
-Banner Ve Broşür Baskılı Kalemler
-Doğa Dostu Kalemler
-Qr Kodlu Kalemler


Kalemler üzerinde işletmenizin ismi Uv veya tampon baskı ile uygulanır. Böylelikle reklamınızı yapabilirsiniz.


Promosyon Kalem Renkleri


Baskı Time promosyon kalemlerini incelediğinizde geniş renk çeşitliliğine sahip olduğunu görebilirsiniz. Beğendiğiniz kalem modellerimizi bizlere bildirerek istediğiniz renkte üretim yapılmasını sağlayabilirsiniz.
Promosyon olarak dağıtacağınız kalemlerini firmanız renklerinden oluşmasını isterseniz bunu bildirebilir veya renk seçimini kategorimizden yapabilirsiniz. Promosyon kalemler için 30 binden farklı renk çeşitliliğimiz vardır ve istediğiniz renklerdeki kalemler sahip olabilirsiniz. Ürünlerimiz arasında yaygın olarak görebileceğiniz renklerden bazıları ise şunlardır; kırmızı, yeşil, mavi, gri, siyah, sarı, turuncu, pembe, beyaz ve lacivert renkleridir.


Promosyon Kalem Toptan


İşletmelerin reklam çalışmaları için kullanıma uygun olan promosyon kalemler web sitemizde toptan satışa sunulan ürünlerdir. Bu ürünleri toptan tercih ederek daha uygun fiyatlar karşılığında satın alabilirsiniz. Seçtiğiniz modeldeki ürünlerimize istediğiniz baskı uygulanarak kısa sürede sizlere ulaştırılır. Böylelikle kalemlerinizi kullanarak firmanızın görülür hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Firmanıza ait baskılara sahip olan tükenmez veya plastik kalemlerle firmanızın prestijini de artırma imkanı bulabilirsiniz. Toptan kalem siparişi vermek istiyorsanız iletişim numaralarımızı kullanabilirsiniz.


Promosyon Kalem Fiyatları


Promosyon kalem çeşitleri sitemizde uygun fiyatlarla satıştadır. Fiyat belirlenirken sektöre ve müşterilerimize uygunluk esas alınır. 2022 güncel fiyatlarımız kategorideki bazı ürünlerimizde belirtilmiştir. Firma prestijini artırmak için tercihinin promosyon kalemlerden yana kullanıyorsanız ürünlerimizin güncel fiyatlarını müşteri hizmetleri numaramızdan öğrenebilirsiniz.


Promosyon Kalem Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?


Promosyon kalem çeşitleri insanlar tarafından yaygın tercih edildiğinden oldukça ucuz fiyata satılır. Ayrıca model çeşitliliği oldukça fazladır. Bu nedenle promosyon kalemi seçerken dikkat etmeniz gereken bazı durumlar vardır. Bunların başında hedef kitleye uygun modelin tercih edilmesi gerekir.
Hedef kitleniz öğrenciler ise onlar için kullanışlı olacak ve beğenilerini kazanacak modellerden seçim yapabilirsiniz. Hedef kitleniz yetişkinler ise model seçimin sade renk ve modellerden yana kullanabilirsiniz. Ayrıca seçim yaparken modelin firma isim veya logonuz için uygun olup olmadığına bakmalısınız. İsim veya logo baskısının belli olmayacağı renk seçimlerinden kaçınmalısınız.


Promosyon Kalem İçin Neden Baskı Time Tercih Edilmeli?


Promosyon kalem alışverişi için tercih edebileceğiniz pek çok site ve firma vardır. Peki neden Baskı Time tercih etmeliyim diyorsanız. Cevaplarımız şöyledir; Baskı Time tercih ederseniz geniş model çeşitliliğinden istediğiniz modeldeki kalemi seçebilirsiniz.
Seçtiğiniz modelle prestijinizin artmasını sağlayabilirsiniz. 30 bin renk çeşitliliğine sahip olan modellerimiz sayesinde istediğiniz renkteki promosyon kalemine sahip olabilirsiniz. Ayrıca kaliteli baskı yapılmış kalemler sayesinde kalitenizi ortaya serebilirsiniz.
Uygun fiyat ve toptan satın alma seçeneklerimiz sayesinde bütçeniz için uygun alışveriş yapma imkanı elde edebilirsiniz. Promosyon için kalem seçimini henüz yapmadıysanız kategorimizi incelemeye başlayabilirsiniz.  

 

KALEMLER


Promosyon Dolma Kalem
Promosyon Dolma Kalem
216.00 TL + KDV
Promosyon Roller Kalem

Teklif Sepetim