Filtreleme

Markalar
Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Karton Çanta Baskı

Karton çanta baskı ürünleri çoğunlukla reklam amacı güdülerek istenilen bir taleptir. Herhangi bir reklam isteği olmadan da baskısız üretimler firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Karton çantaların kullanımı oldukça rahattır ve şık bir şekilde her alan içinde kullanılabilir. Üretilen üründe kullanılan kartonlar, çantanın daha sağlam olmasına yol açar. Geri dönüşüme de imkân tanıyan bu çantalar, doğayı önemseyen firmalar tarafından özellikle tercih edilebilir.

 

Karton çantalarda firmaların isteğine göre farklı tasarım seçenekleri yapılmaktadır. Firmaların genel olarak talep ettiği modeller arasında körüksüz, körüklü, yatay ve dik çeşitler mevcuttur. Bu çantaların yapımı esnasında kalın olan gramaj kağıtlara yer verilmektedir. Yapımında kullanılan malzeme nedeni ile çantaların dayanıklılığı daha fazladır. Dayanıklı çanta üretimi ile firmalar uzun süreli kullanıma imkân sağlar ve isimlerini daha uzun süre piyasada bulundururlar. Kraft, kuşe kâğıt, kroma karton ve Amerikan Bristol çantanın yapımı esnasında kullanılan malzemeler arasındadır.

 

Promosyon Karton Çanta

 

Karton çanta baskı seçenekleri içerisinde firmaların en çok seçimde bulunduğu malzeme Amerikan Bristol’dür. Bu malzemenin bir tarafı parlakken, diğer tarafı mat olarak yer alır ve değişik kullanımlara imkân verir. Sağlamlığı yüksek olan bir karton çeşidi olan Amerikan Bristol, oldukça sert bir yapıya sahiptir. Bu nedenle de logonun kullanımına daha uzun süre imkân verir. Bu kartonun arka ve ön yüzü beyaz renge sahiptir, baskı işlemleri için genellikle tercih edilen bir modeldir.

 

Karton baskı çanta seçeneklerinde firmaların kullandığı diğer malzeme ise Kraft’tır. Bu malzeme geri dönüşüm yolu ile elde edildiği için çevreciliğe önem veren ve doğayı dikkate alan firmaların ilk seçeneği olur. Maliyeti de oldukça düşük olduğu için daha fazla üretime uygundur ve firmaların daha kolay tercih etmesine imkân verir. İstenilen her türlü logo, baskı ya da çizim seçenekleri karton çantalar üzerine basılabilir. Baskitime.com olarak çantalarınızda istediğiniz her türlü hizmeti sizlere sunuyor ve kaliteli logo baskıları gerçekleştiriyoruz. Tamamen firmaların seçenek ve zevklerine göre farklı modellerde üretilebilen çantalar, müşterilerinin uzun yıllar boyunca kullanmasına imkân sağlar.

Karton Çantalar


fırsat ürünü
Karton Çanta Baskı

Teklif Sepetim