Filtreleme

Markalar
Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Masa Takvimleri

Masa takvimleri çalışma masalarının vazgeçilmez ürünleri arasında bulunur. Bu takvimler tarihten haberdar olunmasını ve planlama yapmayı kolaylaştırırlar. Promosyon ürünlerimiz arasında yer alan masa takvimlerini çalışanlarınız ve müşterileriniz için hazırlatabilirsiniz. Böylelikle markanızın bilinirliğinin artmasını sağlayabilirsiniz. Firmanızı yansıtacak masa takvimi modellerini kategoride kolaylıkla bulabilirsiniz.

 

Masa Takvimi Modelleri

 

Baskı Time olarak kişilerin ve işletmelerin promosyon ihtiyaçlarını karşılamalarını kolaylaştıracak masa takvimi modellerini bir araya getirdik. Genel olarak ayın günlerini görmenizi sağlayacak takvimlere marka, logo ve firma bilgilerinizi ekleyerek hazırlatabilirsiniz. Bu sayede markanızın takvimi kullanan kişilerce unutulmamasını sağlayabilirsiniz. Promosyon için masa takvimine ihtiyacı olan müşterilerimiz için hazırladığımız masa takvimi modellerimiz şunlardır;

  • Piramit Masa Takvimi

  • Bloknotlu Masa Takvimi

  • Notluklu Masa Takvimi

  • Resimli Masa Takvimi

Takvim modelini belirledikten sonra takvim üzerine baskısı yapılacak bilgileri göndererek masa takvimlerinizin hazırlanmasını sağlayabilirsiniz. Satın aldığınız takvimleri çalışanlarınız ve müşterilerinizle paylaşabilirsiniz.

 

Piramit Masa Takvimi

 

Piramit masa takvimleri yaygın kullanılan modellerimiz arasında bulunur. Şekli piramite benzediği için bu isimle anılan takvimlerimizden tercih ederseniz karton bölümüne firmanıza ait bilgilerin yazılmasını sağlayabilirsiniz. Böylelikle takvim kullanıldığı 1 sene boyunca firma isminiz insanların gözü önünde bulunur. Takvimlerimiz için kullandığımız resimler belirli olduğu için piramit modeller arasından resim tercihinde bulunabilirsiniz.

 

Notluklu Masa Takvimi

 

Baskı Time masa takvimleri arasında notluklu modelleri bulabilirsiniz. Notluklu masa takvimlerimiz takvimi takip etmenin yanı sıra not yazma ihtiyacının karşılanması için hazırlanmış modellerdir. Takvim için kullanılan notluklar firma logosuna sahip olarak hazırlanır. Böylelikle notu kullanan veya hazırlayan kişiler markanızdan haberdar olurlar. Notluklu masa takvimlerimizde takvim için resimler farklılık gösterir

 

Masa Takvimi Modellerinin Özellikleri

 

Masa takvimleri kategorimizdeki modellerin özelliklerini inceleyerek şirketiniz ve markanız için en ideal modeli seçebilirsiniz. Modellerimiz boyut farkı, resim farkı ve tür farkına göre hazırlanmıştır.

İsterseniz şelale resimli isterseniz bebek resimli modelleri seçerek takvimlerin hazırlanmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca piramit, bloknotlu ve resimli çeşitlerimizden tercih edebilirsiniz. Ayrıca takvimler için sert kapak ve normal kapak tipine göre seçim yapabilirsiniz. Modellerimizi inceleyerek kapak rengine göre seçim de yapabilirsiniz.

 

Masa Takvimi Fiyatları

 

İş yerinizde kullanmak için veya promosyon olarak kullanmak için tercih edeceğiniz masa takvimlerinin fiyatları belirli kriterler göz önüne alınarak değişir. Bu kriterlerin başında takvim için kullanılan kağıt türü ve kalitesi etkilidir. Ayrıca takvimin resimli, piramit veya bloknotlu olmasına bağlı olarak fiyatlar değişir. Satın alacağınız masa takvimlerine firmanıza ait bilgilerin basımı yapılacaksa takvim fiyatına ek olarak baskı fiyatı da eklenir. Bu nedenle seçeceğiniz modeli ve takvim için istediğiniz baskı özelliklerini göz önüne alınarak fiyat bilgisi alabilirsiniz. Bilgi için firmamız telefon numaralarını arayabilirsiniz.

 

Promosyon Masa Takvimi Siparişi

 

Promosyon masa takvimine ihtiyacınız varsa beğendiğiniz modeli seçerek siparişinizi güvenle verebilirsiniz. Ürün detay sayfalarından modellerle ilgili bilgileri alabilirsiniz. Seçtiğiniz modelin marka bilinirliğinizi artıracağına inanırsanız promosyon çalışmalarınız için beğendiğiniz modeli adet ve baskı bilgilerini vererek sipariş edebilirsiniz. Siparişi whatsapp numaramızı kullanarak tek tıkla verebilirsiniz. Ayrıca modellerimizle ilgili merak ettiklerinizi sorabilir ve cevap alabilirsiniz. Yeni yılın girmesiyle promosyon ürünü dağıtmayı düşünüyorsanız masa takvimi modellerimizi incelemeden ürün konusunda kararınızı vermeyin.

 

 

Masa Takvimleri


fırsat ürünü
Piramit Takvim Baskı

Teklif Sepetim