Filtreleme

Markalar
Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Metal Kalemler


Kalem günlük hayatta en çok ihtiyaç duyulan ve kullanım alanı oldukça geniş bir kırtasiye ürünüdür. Okulda, evde, iş yerinde ve sosyal hayatın tamamında mutlaka kullanım yeri bulan kalemler, kurşun kalem, dolma kalem ve metal kalemler olmak üzere ihtiyaca göre şekillenebiliyor.


Metal Kalem En anlamlı Promosyon Ürünü


Kalemler yazma eyleminin vazgeçilmez bir parçasıdır. Herhangi bir not yazma, ders çalışma ve işyerlerinde yoğun şekilde kullanımı vardır. Bu kadar geniş kitleye hitap eden ürünün, promosyon ürün olarak dağıtılması geniş bit kitleye ulaşmanın kapılarını açacaktır.
Özellikle metal kalemler gerek şık görünüme sahip olması gerekse kullanım ömrünün uzun olması nedeniyle promosyon ürün olarak gönül rahatlığıyla değerlendirilebilir.
Farklı renk ve tasarımda yüzlerce çeşidi sizlere en ekonomik şekliye sunuyoruz. İnternet sitemize giriş yaparak hitap ettiğiniz hedef kitleye uygun kalem çeşitlerini inceleyebilir bir kaç basit işlemle hemen sipariş oluşturabilirsiniz.

 

Kalem Çeşitleri Nelerdir?


Kalem çeşitleri kullanım amacı ve üretildiği malzemeye göre değişiklik gösterirken en çok kullanım alanı bulan kalem çeşitleri şöyledir;

  • - Roller kalem
  • - Tükenmez kalem
  • - Dolma kalem
  • - Kurşun kalem
  • - Doğa dostu kalemler

 

Plastik kalemler


Kalemler yediden yetmişe her yaşta kişi tarafından kullanılabilir nitelikte kırtasiye ürünüdür. Bu nedenle kalem gurubu içerisinde yer alan metal kalemler özellikle reklam ve tanıtım yapmak isteyen firmalar için mükemmel bir seçenek olarak görülüyor.


Metal Kalem Kullanım Alanı


Bu gurupta yer alan kalemler genellikle hediye edilebilecek nitelikte olan kalemlerdir. Şık görünümlü özel tasarımlı metal kalemler firmaların kurumsal kimliğini yansıtmada önemli rol alıyor. Küçük yapıda ancak oldukça etkili bir promosyon ürünü olan kalemler hemen her sektör için uygun bir tanıtım ürünü olarak karşımıza çıkıyor.


Metal Kalem Renk Çeşitleri


Metal kalem renk çeşitleri şöyle;
Yeşil temalı siyah kalem
Kırmızı temalı siyah kalem
Mavi temalı siyah kalem
Renk Temalı kalemler oldukça şık görüme sahip olmakla birlikte, Siyah, beyaz, kırmızı, mavi, yeşil, gri ve sarı tek renge sahip kalem çeşitleri de bulunuyor


Metal Kalem Kullanım Ömrü Ne Kadardır?


Kalemlerde diğer ürünlerde olduğu gibi kullanım şekline göre ömrü değişebiliyor. Ancak metal kalemleri diğer kalem guruplarına göre kıyasladığımızda daha uzun bir kullanım ömrü olduğu biliniyor. Bu kalemler görünüm olarak daha estetik ve daha şık olduğundan gönül rahatlığıyla tanıtım ürünü olarak değerlendirilebiliyor.
 

Metal Kalem Alımında Dikkat Edilecekler


Bu kalemler reklam ve tanıtım faaliyetlerinde kullanılacaksa kaliteli malzemeden üretilmiş ürün öncelikle tercih olmalıdır. Ürünü bu konuda profesyonel hizmet veren noktalardan almak son derece önemlidir.
Çünkü promosyon ürünler firmanın kimliğini yansıtan son derece önemli bir materyaldir. Promosyon ürünün kalitesi ne kadar iyi olursa kullanım ömrü de uzun olacaktır. Bu da firmanın reklam ve tanıtım faaliyetinin amacına uygun, daha uzun süreli olmasını sağlayacaktır.

 

 

Metal Kalemler


Promosyon Roller Kalem
Promosyon Roller Kalem
Promosyon Metal Kalem
Promosyon Metal Kalem
15.30 TL + KDV
Promosyon Roller Kalem
Promosyon Roller Kalem
Promosyon Roller Kalem
Promosyon Roller Kalem
Promosyon Roller Kalem
Promosyon Roller Kalem
Promosyon Roller Kalem
Promosyon Roller Kalem
Promosyon Roller Kalem
Promosyon Roller Kalem
Promosyon Roller Kalem
Promosyon Roller Kalem

Teklif Sepetim