Filtreleme

Markalar
Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Usb Bellekler


Disketlerle başlayan veri depolama teknolojisi CD ve DVD den sonra usb bellekler ile gelişerek devam ediyor. Verilerin transferinde ve depolamasında büyük kolaylık sağlayan bellekler hayatın her alanında kullanım alanı bulduğu görülüyor.


Usb Bellek Nedir?


Usb bellekler bilgisayarların içeresinde yer alan hard disklere benzeyen ancak çok küçük yapıda olan veri depolama aracıdır. Bu gün resmi kurumlar, okullar özel sektör kısacası bilgisayarla işi olan hemen herkesim mutlaka usb bellek kullanma ihtiyacı duyuyor. Kullanım alanı bu denli geniş olan ve çok işe yarayan fonksiyonel ürününün promosyon ürün olarak değerlendirilmesi yerinde bir davranış olacaktır. İşletmeniz için geniş bir kitlede reklam ve tanıtım fırsatını usb bellek ürünleriyle yakalayabilirsiniz. Kaliteli ve garantili promosyon ürünlerimizi yakından incelmek ve satın almak için web sitemizi ziyaret edebilirisiniz.


Usb Bellek Renk Seçenekleri


Bellek renk seçimi hedef kitleye göre belirlenmekle birlikte belli başlı renk seçeneklerini şöyle sırlayabiliriz;

  • - Beyaz
  • - Kırmızı
  • - Siyah
  • - Mavi
  • - Gri
  • - Turuncu
  • - Sarı
  • - Yeşil

Sektörel bazda her kesime hitap edebilecek usb belleklerimiz sizlerin beğenisine ve tercihine sunuyoruz. Özel kurumlar için sunacağınız promosyon ürünler için koyu renkleri tercih edebileceğiniz gibi okul, restoran, giyim gibi sektörler için daha canlı renklere sahip ürünlerimiz tercih edebilirisiniz


Usb Bellek Hafıza Seçenekleri


Hafıza usb bellekler için veri alma kapasitesi belirten bir ölçüdür. Kullanım amacına göre 4gb,8gb,16gb,32gb,64gb ve 128gb gibi değişik depolama kapasitesinde olabiliyor. Bu kapasiteler hedef kitleye göre tercih edilip promosyon ürünü olarak kullanılabiliyor.


Usb Bellekte Fonksiyonel Tasarımlar


Bellekler veri depolamanın yanında şık görünümüyle de reklam ve tanıtım faaliyetlerinde kullanım yeri bulan ürünler arsında yer alıyor. Çok geniş bir sektörde kullanımı bulunan usb bellekler fonksiyonel ve farklı tasarımlarla en çok ilgi gören reklam ve tanıtım ürünü olarak değerlendiriliyor. Metal tasarımlar gerek şık görünümü gerek sağlamlığıyla uzun yıllar reklam ve tanıtım faaliyetlerinde yer alması beklenen ürün olarak kataloglarda yerini alırken, ahşap görünümlü, anahtarlık görünümlü, kalem tasarımlı özel üretim, kart tasarımlı açılıp kapanabilen özellikte olan belleklerde sizlerin reklam ve tanıtım faaliyetlerinde kullanacağınız ve fark yaratacağınız ürünler arasında bulunuyor.


Promosyon Ürün Olarak Usb


Tanıtım faaliyetlerinin etkili şekilde hedef kitleye ulaşmasında usb belleklerin başarısı oldukça yüksektir. Çünkü bu ürünler her sektörde kullanılan yardımcı ürünlerdir. Bu ürünlerin uzun yıllar kullanılabilir olmasıyla tanıtım faaliyetlerine ayrıca bir değer kattığı bilinmelidir. Firmanızın kurumsal kimliğine değer katacak ürün kategorisinde bulunan bellekler için bizimle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Geniş ürün yelpazesinde kaliteli ürünlerle sizlere hizmet veriyoruz.


Metal Usb Bellek


Metal usb bellekler sağlamlık ve görsellik açısından diğerlerinden daha tercih edilebilir bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Anahtarlık olarak da rahatlıkla kullanılabilen metal usb bellekler, kolay taşınması ve küçük ebatlı oluşuyla beğenilen promosyon ürün kategorisinde yerini koruyor.

 

USB Bellekler


Promosyon USB Bellek

Teklif Sepetim