Filtreleme

Markalar
Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Promosyon Duvar Saatleri

Saatler gün içinde en fazla göz teması kurulan nesneler arasında bulunuyor. Çoğu zaman kol saatleri kullansak ta herhangi bir mekan içerisinde saate bakma ihtiyacımız olduğunda doğrudan duvarda asılı saate bakıyoruz. Bu nedenle gün içerisinde farkında olmadan bile fazlasıyla bakılan saatlerin promosyon ürünü olarak kullanılması yerinde davranış olacaktır.

 

Ekonomik Seçim Promosyon Duvar Saati

 

Reklam ve tanıtım faaliyetlerinin geniş kitlelere etkili şekilde ulaştırılmasının yanında ekonomik olması da son derece önemlidir. Bu anlamda promosyon duvar saatleri gerek iş yerlerinde gerekse evlerde kullanım alanı bulan bir üründür. Saatler uzun yıllar kullanımı olan ürünler olduğundan promosyon ürün olarak tercih edilebilecek en ekonomik ürünler arasında yer alır.

 

Duvar Saatleri En Etkili Reklam Aracı

 

Bir ürün düşünün ki gün içinde birden fazla bakılsın ve her alanda kullanılsın. İşte promosyon duvar saatleri tamda bu ifadeleri karşılayan tanıtım ürünü olarak karşımıza çıkıyor. Eve veya iş yerine gelen misafirler günün hangi saate olduğunun öğrenmek istediğinde hemen saate bakıyor. Randevular iş, okul kısacası hayatımızın yaşam döngüsünün planlamasında zaman diliminin bilinmesi gerekiyor. Bu anlamda zamanı gösteren saatler, gün içinde onlarca bakılan ürünler olduğundan en etkili reklam aracı olarak değerlendiriliyor.

 

Promosyon Duvar Saat Modelleri Nelerdir?

 

Sektörel faaliyetinize uygun farklı renk ve tasarımdaki ürünleri şöyle sırlayabiliriz.

  • - İç kısmı siyah, sarı çerçeve temalı plastik duvar saati

  • - Siyah-kırmızı temalı plastik duvar saati

  • - Siyah- mavi temalı plastik duvar saati

  • - Kırmızı-beyaz temalı plastik duvar saati

  • - Özel tasarımlı metalize duvar saatleri

  • - Tek renk plastik duvar saatleri

Duvar saatleri içerisine yerleştirdiğimiz özel tasarımlar ile firma isim ve faaliyetinin duyurulmasını sağlıyoruz. Sizlerde özel tasarımlı promosyon duvar saatleri için web sitemiz üzerinden sipariş oluşturabilirsiniz.

 

Promosyon Duvar Saatleri Renk Seçenekleri

 

Hedef kitlenize en iyi şekilde ulaşmanızı sağlayacak ve tanıtım ürünü olarak kullanılacak olan promosyon duvar saatleri ve diğer özel tasarımlı ürünlerimizi sizlerin beğenisine sunuyoruz. Sizler için özel olarak hazırladığımız katalogdan sektör yapınıza uygun renk modeldeki duvar saatini seçerek ekonomik ve etkili reklam yapmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

 

Duvar Saatinin Promosyon Olarak Kullanılmasının Avantajı Nedir?

 

Promosyon ürünleri kalem, çakmak ve ajanda gibi çok geniş bir yelpazede tercihe göre şekilleniyor. Duvar saatleri de bu ürünler arasında yer alıyor. Saatler gün içinde bakma eyleminin yaşandığı en önemli ev eşyaları arasında bulunuyor. Gün içinde kaç kez saate baktığımızı düşündüğümüzde; ne kadar etkili bir reklam aracı olacağı açıkça değerlendirilebilir.

 

Promosyon Duvar Saati Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

 

Promosyon ürün alımında şu hususlara dikkat edilmelidir.

  • Ürünün renk ve tasarımın sektör yapınıza uygun olmasına

  • Ürünlerin sağlam malzemeden üretilmiş olmasına

  • Bu sektörde hizmet veren kurumsal yapıdaki kuruluşlardan alışveriş yapılmasına

Saatler pili düzenli değiştirildiğinde, uzun yıllar rahatlıkla kullanılan eşyalardır. Bu nedenle kaliteli malzemeden üretilmiş olması son derece önemlidir.

 

 

DUVAR SAATLERİ


Promosyon Duvar Saati
Promosyon Duvar Saati
468.00 TL + KDV
Promosyon Duvar Saati
Promosyon Duvar Saati
468.00 TL + KDV

Teklif Sepetim