Filtreleme

Markalar
Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Makbuz Baskıları

Baskı Time firmamız işletmelerin ihtiyaç duydukları makbuz baskılarının üretimini gerçekleştirir. Makbuz baskıları kategorimizde üretim yaptığımız makbuz çeşitleri incelenebilir ve ihtiyaca bağlı olarak sipariş verilebilir. Kategorimizde farklı ebat ve üretim özelliklerine sahip makbuz baskılarını bulmak mümkündür.

 

Makbuz Baskı Çeşitleri

 

Firmamızın baskısını yaptığı birden fazla makbuz baskı çeşidi bulunur. Bu baskıların tamamı işletmelerin ihtiyacı düşünülerek hazırlanır.

Müşterilerimizin kategorimizde bulabilecekleri makbuz baskı çeşitleri arasında şunlar yer alır;

  • - Adisyon baskı

  • - Emlak alım satım sözleşmesi

  • - Kiralık satılık emlak görme formu

  • - Senetli sözleşme

  • - Güzellik salonu sözleşmesi

  • - Oto park / yıkama makbuzu

  •  

Makbuz baskıları firmamız tarafından farklı ebatlarda ve cilt sayılarında oldukları için fiyatları da farklılık gösterir. Bu nedenle eğer işletmeniz için makbuz baskıya ihtiyacınız varsa firmamızla Whatsapp üzerinden iletişim kurarak fiyat bilgisi alabilirsiniz.

 

Makbuz Baskılarda Whatsapp Üzerinden Tasarım İmkanı

 

Baskı Time makbuz baskıları tasarım imkanı bulunan baskılardır. Bu nedenle işletmelerin ihtiyaç duydukları şekilde tasarım elemanlarımız tarafından tasarlanarak baskıya hazır hale getirilir. Makbuz baskı tasarımına ihtiyaç duyanlar Whatsapp üzerinden tasarımlarını yaptırarak kullanabilecekleri makbuzlara sahip olabilirler. Örneğin adisyona ihtiyaç duyanlar firmalarının satış yaptıkları ürünlere bağlı olarak tasarım yaptırarak baskıya hazır hale getirebilirler. Eğer adisyona ihtiyacınız varsa bize ulaşarak baskınızı kısa süre içerisinde alabilirsiniz.

 

Hızlı Siparişler ve Onay Süreçleri

 

Makbuz baskılarına ihtiyaç duyan kişiler kategorimizden siparişlerini hızlı bir şekilde verebilirler. Sipariş için telefon ve Whatsapp numaramızın kullanılması yeterlidir. İletişim numaraları kullanımıyla aldığımız siparişler ekibimiz tarafından vakit kaybetmeden onaylanır ve baskı aşamasına geçilir. Tasarım ihtiyaçlarında ise önce tasarım kararlaştırılır ve alıcımızın onayıyla baskı yapılır. Ayrıca siparişleri için baski@baskitime.com e-posta adresimizden de yararlanılabilir.

 

Ülkenin Her Yerine Ekonomik Kargo Avantajı

 

Makbuz baskıları üretimini tamamladıktan sonra İstanbul içi siparişlerde firmamız tarafından adrese ulaştırılır. Ancak İstanbul dışı siparişlerde hazırlanan makbuzlar anlaşmalı kargo firmaları aracılığıyla gönderilir. Kargolarımızın fiyatları ekonomiktir ve bu nedenle bizi tercih edenler yüksek kargo ücreti ödemezler. Ayrıca sipariş edilen ürün türü ve adedine bağlı olarak ücretsiz kargo avantajımızdan da yararlanabilirler.

 

İşletmeleriniz için sözleşme, adisyon ve görme formu gibi makbuz baskılarına ihtiyaç duyuyorsanız kategorimizden ürün örneklerimizi inceleyebilir ve siparişinizi verebilirsiniz. Ayrıca makbuz baskı kategorisine giren farklı ürünlere dair siparişte verebilirsiniz.

 

 

Makbuzlar


Adisyon Baskı
Adisyon Baskı
0.01 TL + KDV
Güzellik Salonu Senetli Sözleşme
Güzellik Salonu Senetli Sözleşme
%25
983.33 TL + KDV736.52 TL + KDV

Teklif Sepetim