Filtreleme

Markalar
Stok Durumu
Fiyat Aralığı

İnsertler

Perakende satış yapan firmaların ürünlerinin ve düzenledikleri indirim kampanyalarının insanlara ulaşması için kullandıkları ürünlere insert ismi verilir. İnsertler sayesinde müşteriler indirimli ürünlerden haberdar olarak alışveriş yapabilirler. Ayrıca bu ürünler sayesinde perakende firmasını tanırlar. Baskı Time firması olarak insert baskı üzerine hizmet vererek perakende firmalarının müşterilerine daha kolay ulaşmasını sağlıyoruz. Eğer ürünlerinizin satışını artırmak ve daha fazla müşteriye ulaşmak isterseniz insert baskı hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

 

İnsertlerin Kullanılabileceği Alanlar

 

İnsert ismi verilen ürünler firmaların ürünlerinin tanıtını yaptığı ve indirimlerinden haberdar ettiği için pek çok alanda kullanılması mümkündür.

Baskı hizmeti verdiğimiz insertler şu alanlarda kullanılır;

  • - Marketler

  • - Mobilya mağazaları

  • - Güzellik ve bakım ürünü satış mağazaları

  • - Teknoloji mağazaları

  • - Süpermarketler

  • - Kuruyemiş mağazaları

Bu işletmelerden birisine sahipseniz eğer firmamıza ulaşarak birbirinden kaliteli insertlere sahip olabilirsiniz. Ürünlerinizi tanıtabilir ve işletmenize insanların gelerek alışveriş yapmasını sağlayabilirsiniz. Uygun fiyatlarımız sayesinde de uygun fiyatla reklamınızı yapmış olursunuz.

 

İnsertlerde Kağıt Ve Ebat Bilgileri

 

İnserte ihtiyacınız varsa üretim yaptığımız ebat, sayfa sayısı ve kağıt bilgilerini öğrenerek siparişinizi Baskı Time’a verebilirsiniz. İnsertler firmamız tarafından 8 sayfalı olarak üretilir. Ayrıca kuşe renkli kağıt kullanımımız vardır. İnsertlerimizin ebatları ise A4 ebadındadır. Bu özelliklere sahip insertleri aylık, haftalık veya günlük indirimlerinizi duyurmak için tercih edebilirsiniz.

 

İnsert Baskı Öncesi Bilmeniz Gerekenler

 

İnsert baskısına ihtiyaç duyuyorsanız firmamızla iletişim kurmadan önce birtakım konular hakkında bilgi sahibi olmalısınız. İnsert tasarımınızı kendiniz yapıyorsanız ürünleriniz resimlerinin doğru ve net olmasına özen göstermelisiniz. Ayrıca fiyatlarınızı net olarak belirtmelisiniz. Market veya mağazanıza insert aracılığıyla müşteri çekmek istiyorsanız adres ve iletişim bilgilerinizi inserte eklemelisiniz. Ayrıca insertinizde doğru renk seçimine dikkat etmelisiniz. Tasarım konusunda bilgi sahibi değilseniz firmamıza tasarım konusunda yapılabilecekler hakkında danışabilirsiniz.

 

İnsert Baskı Fiyatlarında Belirleyici Faktörler

 

İnsert baskı fiyatlarımızda belirleyici olan faktörler cilt, adet, kağıt türü ve tasarım etkilidir. Genellikle 8 sayfalı olarak hazırladığımız insertler tel dikişli olarak üretilir. Ayrıca baskılar kuşe kağıda çok renkli olarak basılır. Tercih edilen renk fazlalığı ve ihtiyaç duyulan insert adedi göz önüne alınarak fiyatlarımız belirlenir. Fiyatlarımızı sipariş edeceğiniz adet bilgilerini bize ileterek öğrenebilirsiniz. Ayrıca tasarım desteğine ihtiyaç duyuyorsanız tasarım hizmeti dahil fiyatlarımızı da öğrenebilirsiniz. Market ürünlerinizin tanıtımı için ve indirimlerinizi duyurmak için tüm Türkiye’den insert siparişi verebilirsiniz.

 

İNSERTLER


fırsat ürünü
Market İnsert Baskı

Teklif Sepetim