Filtreleme

Markalar
Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Maske Kutusu

Maske kutusu imalatı baskısı üretimi yapılan medikal maske ler için daha hijyenik ortamda muhafaza edilmesi için konulan kutular maske kutusudur. Maske kutusu maske imalatı yapan firmalar için tercih edilmektedir. İmalat edilen maskelerin 50'li v.b sayıda konulan maske kutusudur.

Maske Kutusu Baskı

Maske kutusu baskı son teknoloji ofset baskı makinalarımızda CMYK olan basılmaktadır. Maske kutusu ölçüleri belirlendikten sorna maske kutusu tasarımı yapılır. Tasarım bittikten sonra kalıp çıkartılarak hızlıca baskı yapılır. Maske kutusu baskısından sonra basılan iş özel bıçak ile kesilip otomatik yapıştırma makinamızda yapıştırılır ve paketlenir.

Maske Kutusu İmalatı

Maske kutusu imalatı baskitime tarafından profesyonel ve deneyimli ekibiyle hızlı şekilde müşterilerine teslim edilmektedir. Maske kutusu imalatı müşterilerimiz ihtiyaç ve isteklerine göre özel olarak yapılabilmektedir. Maske kutusu imalatı denilince ilk tercih edilen firmalar arasındayız İstanbul, Ankara, İzmir, Mersin,Antalya, Kocaeli olmak üzere bir çok şehire maske kutusu imalatı yapıp teslim etmekteyiz.

Maske Kutusu Fiyatları

Maske kutusu fiyatları bir çok özellik etki etmektedir. Kullanılan kağıt gramajı kağıt kalitesi maske kutusu fiyatları na etki etmektedir. Basılcak olan maske kutusu ölçüleri en büyük etki olmaktadır. Maske kutusu ölçüsüne göre kullanılcak kağıt fiyatı değişmektedir. Maske kutusu fiyatlarını etkileyen faktörler;

Maske Kutusu Kağıdı

Maske kutusu kağıdı kalitesi ve kağıdın kalınlığı maske kutusu fiyatları nı etkileyen en önemli unsurlardan biridir.

Maske Kutusu Ölçüsü

Maske kutusu ölçüsü kullanılcak kağıdın boyutunu değiştirceği için maske kutusu fiyatlarını etkiler alıncak kağıdın kg değiştiğinden dolayı.

Maske Kutusu Yapıştırması

Maske kutusu yapıştırması iki tür yapıştırma şekli bulunmaktadır maske kutusu basıldıktan sonra;

Yan Yapıştırma

Yan yapıştırma kutunun yan tarafından tek yapıştırma yapılmaktadır alt kısım elle kapatılmaktadır.

Dip Yapıştırma

Kutunun alt kısmı ve yan kısmı 3 ayrı yerden yapıştırılmaktadır. Kutunun çevirdiğinizde alt kısım otomatik katlanmaktadır.

Maske Kutuları


Pencereli Maske Kutusu
Pencereli Maske Kutusu
%100
5.00 TL + KDV0.01 TL + KDV
N95 Maske Kutusu
N95 Maske Kutusu
%100
3.33 TL + KDV0.01 TL + KDV
10'lu Askılı Maske Kutusu Baskı İmalatı
10'lu Askılı Maske Kutusu Baskı İmalatı
%10
0.42 TL + KDV0.38 TL + KDV
fırsat ürünü
Tekli Maske Kutusu
Tekli Maske Kutusu
%100
3.33 TL + KDV0.01 TL + KDV
Üreten Okullar Maske Kutusu
Üreten Okullar Maske Kutusu
%18
1.67 TL + KDV1.38 TL + KDV

Teklif Sepetim