Filtreleme

Markalar
Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Bloknot

Bloknot seçimleri firmalar tarafından en çok tercih edilen promosyon ürünlerinden birisidir. Farklı bloknot seçimleri ile firmalar müşterilerin aklında kalıcı olmayı hedefler ve reklamını yapmayı ister. Masanın üzerinde yer alan küp bloknot modelleri acil bir durum için direkt olarak kişilerin elinin altında bulunuyor. Her an göz önünde olmayı tercih eden firmalar için talep edilebilecek bir üründür. Masanın üzerine herhangi bir hatırlatma yazısı eklenmek istendiğinde ya da bir yere yazı asılmak istendiğinde bloknotlardan yardım alınır. Teknolojinin gelişimi ile telefonlar üzerinden de bu işlemler gerçekleştirilir, ancak günümüzde birçok insan telefon yerine hala kağıtları tercih etmektedir. Bu sebeple firmalar için en çok tercih edilebilecek ürünler arasında da yapışkanlı özelliği bulunan bloknot kağıtları yer alır. Bu kağıtları kişi ofisinde ya da evinde belirli alanları yapıştırarak diğer kişilerin de markanın logosu ile tanışmasına yardımcı olabilir.

 

Promosyon Bloknot

 

Firmalar müşterilerine promosyon ürün verirken onların işine yaramasını ve gündelik hayatının içerisinde de kullanmasını amaçlar. Bu nedenle farklı kullanım yerlerine uygun ürünler promosyon olarak ele alınır. Ancak firmalar, hangi iş alanı ile ilgileniyor olursa olsun bloknot gerekli bir eşyadır. Her insan için planlamalar, not alma ihtiyaçları ya da telefon numarası yazıp bırakma gibi gereksinimler oluşur. Bu işlemler için firmalar promosyon ürün olarak bloknot seçimi yaparlar. Firmaların adının bulunduğu bloknotlar diğer her an göz önünde olmaya yardımcı olur ve müşteri potansiyeli arttırılır. Ayrıca bloknotlar üzerine firmaların telefon numarası ve adresi gibi bilgiler de yazılmalı, anında ulaşıma imkan vermelidir. Standart reklam hizmetleri içerisinde bloknot olmazsa olmaz bir eşyadır ve herkesin kullanımı için idealdir. Geniş kullanım alanına imkan verdiği için her sektördeki firma tarafından tercih edilebilir.

 

Bloknotlar üzerine koyulan logolar ile promosyon ürünler elde edilebilir ve iyi dönüşlerin gelmesi sağlanabilir. Firmalar spiralli, yapıştırılmalı, küp ya da masa üzeri için olan modeller arasında farklı seçimler gerçekleştirebilirler. Bazı bloknotlar yalnızca masa üzerinde kullanıma uygun olduğu için hedef müşteri kitlesi oldukça önemlidir. Müşteri kitlesine uygun olarak bloknotların seçimi gerçekleştirilebilir.

Bloknotlar


fırsat ürünü
Spiralli Bloknot A5
Spiralli Bloknot A5
%48
25.00 TL + KDV12.99 TL + KDV
Spiralli Bloknot A6
Spiralli Bloknot A6
%54
18.33 TL + KDV8.39 TL + KDV
fırsat ürünü
Sert Kutu Küp Bloknot
Sert Kutu Küp Bloknot
%100
25.00 TL + KDV0.01 TL + KDV
fırsat ürünü
Küp Bloknot Baskı
Küp Bloknot Baskı
%38
29.17 TL + KDV17.99 TL + KDV
fırsat ürünü
Dik Unutmayınız Bloknotu
Dik Unutmayınız Bloknotu
%100
3.33 TL + KDV0.01 TL + KDV

Teklif Sepetim