Filtreleme

Markalar
Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Kartvizit

Kartvizit günümüzün dijital dünyasında bile oldukça önemli bir yere sahiptir. Firmaların simgeler ve daima iyi bir şekilde tasarlanması gerekir. Profesyonel iş alanında çalışmalar yürüten her kişinin ve firmanın kendisine ait bir kartviziti olması gereklidir. Gündelik hayattaki kimlikler kadar büyük bir önemi vardır ve firmanın kimliğidir. Fuar alanlarında, iş etkinliklerinde, iş yemeklerinde ya da iş ile ilgili bulunabilecek çeşitli alanlarda sıklıkla kartvizitler kullanılır.

Kendi işini sunan her firma ya da kişi için baskısı yapılması gereken ilk şey kartvizittir. Bu sebeple firmalar kartvizitin modeline, duruşuna ve kalitesine oldukça fazla dikkat ederler. Doğru bir kartvizit seçimi ile aynı sektör içerisinde firmalardan birçoğunu elemek mümkündür. Diğer firmalardan ayrılarak, firmanın kendi farkını belli etmesi ve kalitesini göstermesi doğru bir seçim ile oluşabilir. Bir seminer sonrasında kartvizit dağıtırken kaliteli görünüme sahip bir kartvizit dağıtmak, kişilerin aklında kalmaya yardımcı olacaktır. Baskı piyasası içerisinde en çok tercih edilen üründür ve bütün firmalar her sene kartvizitini yeniletme ihtiyacı duyar. Yeni bir yüz ile birlikte yeni müşteri potansiyeli artmaktadır. Baskitime.com sitesi olarak istediğiniz bütün kartvizit seçeneklerinde sizlere hizmet sunuyor ve istediğiniz malzemenin kullanımını gerçekleştiriyoruz.

 

Kartvizit Çeşitleri

 

Firmaların taleplerine ve sektörlerine göre istenilen tarzda kartvizit modeli sitemiz tarafından basılmaktadır. Kartvizit seçimi yaparken firmalar kendilerini nasıl ifade etmek istediklerini belirlemeli ve bu doğrultuda bir seçim gerçekleştirmelidir. Standart kartvizit basımının da mümkün olduğu sitemizde sıvama, kare, Kraft, tale fantezi, gofreli, şeffaf, yaldızlı sıvama, kabartma laklı, yumuşak dokulu, PVC kaplı, oval, katlamalı, yaldızlı ve takvimli modeller de yer almaktadır.

 

Firmalar bulundukları sektörü analiz etmeli ve onlardan farklı bir kartvizit seçimi yapmalıdır. Aynı sektör içerisinde yapılan aynı kart modelleri fark ifade etmeyecek ve müşteri kazanma potansiyelini istenilen kadar yükseltemeyecektir. Öncelikle firmanın logosundaki ağırlıklı renkler belirlenmelidir, bu renklere uyumlu olarak kartvizit rengi seçilebilir. Logo mutlaka kartvizit içerisinde yer almak gereken bir ifadedir, logo markanın yüzü anlamına gelir ve akılda kalıcılığı yükseltir. Telefon numarası ve adres gibi ulaşım bilgileri de kartvizitlerin içerisinde mutlaka olmalıdır.

Kartvizitler


Tek Yön Eko Kartvİzİt
fırsat ürünü
Vip Kalın Kartvizit
Vip Kalın Kartvizit
%30
1,000.00 TL + KDV699.00 TL + KDV
Çift Yönlü Mat Selefon Kartvizit
Çift Yönlü Mat Selefon Kartvizit
%40
750.00 TL + KDV449.00 TL + KDV

Teklif Sepetim