Filtreleme

Markalar
Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Porselen Ürünler


Hedef kitleme ulaşmak ve firma imajını sergilemek için tercih edilebilecek promosyon ürünleri arasında porselen ürünler bulunur. Bu ürünler yılbaşı, bayram veya yıl dönümü zamanlarında insanlara dağıtılarak reklam çalışması yapılabilir. Firmanızın insanlar tarafından duyulmasını ve müşteri portföyünüzün artmasını istiyorsanız promosyon olarak tercih edebileceğiniz porselen ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Bu ürünler içerisinde sizi yansıtacağınızı inanacağınız modelden sipariş vererek prestijinizi artırabilirsiniz.


Porselen Ürün Çeşitleri


Baskı Time tarafından hazırlanan porselen ürünler insanlar tarafından sürekli kullanılan ürünlerdir. Bu ürünler markalar tarafından tercih edildiğinde akılda kalıcılık sağlayabilirler. Markanın logosu veya ismi bu ürünleri kullananlar yanı sıra misafirleri tarafından da tanınır hale gelir.


Tanıtım çalışmalarınız için sipariş verebileceğiniz porselen ürün çeşitlerimiz şunlardır;
  - Porselen kupa bardak
  - Porselen tebeşir kupa
  - Cam kupa bardak
  - Seramik kupa bardak
  - Seramik çay fincanı
  - Seramik küllük
  - Porselen bardak
Porselen ürün çeşitlerimiz çiçek isimleriyle adlandırılmıştır. Çeşitlerimizi inceleyip marka logonuzu veya isminizi vererek ürünlerin size özel hazırlanmasını sağlayabilirsiniz.


Porselen Ürün Modelleri


Müşterilerinize ve hedef kitlenize dağıtmak için satın alacağınız porselen ürün modelleri farklı zevklere hitap etmesi için geniş yelpazeye sahiptir. Bu sayede aradığınız modeldeki ürünü bulmanız kolaylaşır. Porselen kupalarımız çiçek isimleriyle gruplandırılmıştır. Kupa tipine göre isim değiştiren ürünlerimiz istediğiniz adette sipariş edebilirsiniz. Porselen ürünlerimiz için kullandığımız çiçek isimleri ise şunlardır; nergis, lavanta, papatya, lale, açelya, leylak, karanfil ve nilüferdir. Ayrıca ürünlerimizi renk seçimi yaparak da satın alabilirsiniz.


Porselen Kupalar


Porselen kupalar kategorimizden seçebileceğiniz ve promosyon için en fazla tercih edilen porselen ürünler içinde ilk sırada bulunur. Çay ve kahve içmek için kullanılabilecek bu kupalar her an kullanıldığı için markanızın reklamını her an yapma imkanı bulabilirsiniz. Porselen kupalarımız farklı boyut ve şekillerde tasarlanmıştır. İmajınıza uygun gördüğünüz modelden siparişinizi verebilir ve sizi yansıtacak şekilde hazırlanmasını sağlayabilirsiniz.
 

Seramik Çay Fincanları


Porselen ürünlerimiz arasında seramikten tasarlanan ürünleri de bulabilirsiniz. Kaliteli üretim malzemelerinden üretilmiş olan ürünlerimiz arasında çay fincanları bulunur. Bu fincanları kendiniz kullanabileceğiniz gibi promosyon için de kullanabilirsiniz. Çay fincanlarından tercih ettiğiniz firmanızın ismini, iletişim numaralarını veya logonu bastırabilirsiniz. Böylelikle fincanın kullanıldığı her yerde isminizin duyulmasını sağlayarak reklam maliyetlerinizi azaltabilirsiniz.
 

Porselen Ürün Fiyatları


Marka imajı yaratmak ve reklam yapmak için satın alacağınız porselen ürünlerin fiyatlarını firmamızın 0212 596 50 07 nolu müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebilirsiniz. Fiyatları sipariş adet veya toptan sipariş durumuna göre öğrenebilir ve bütçenize uygun olduğu durumda siparişi tamamlayabilirsiniz. Fiyatlarımızda baskı türü, baskı yapılacak yazının boyutu, rengi ve özelliği ile tercih edilen porselen ürünün çeşidi belirleyicidir. Modeli seçtikten sonra fiyat ve diğer detayları görüşmek için iletişime geçebilirsiniz.
 

Kimler Promosyon Porselen Ürünleri Satın Alabilir?


Promosyon porselen ürünler günümüzde pek çok firma ve işletme tarafından tercih edilen ürünlerdir. Reklam çalışmalarını kolaylaştırması ve maliyetinin düşük olması bu ürünlerin tercih edilmesinin en önemli sebebidir. Sürekli reklam yapılmasına imkan tanıyan bu ürünler kullanım alanlarının geniş olması nedeniyle her kesimden insan tarafından görülebilirler.
Promosyon porselen ürünlerini satın alabilecek firmalar arasında bankalar, gıda firmaları, içecek firmaları, kurumlar, belediyeler, ilaç firmaları ve dernekler bulunur. Sizlerde bu firmalar arasında bulunuyorsanız veya tanıtımınızı porselen ürünlerle yapmak istiyorsanız kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Seramik ve Porselen Ürünler


fırsat ürünü
Promosyon Kupa Bardak Baskı
Promosyon Kupa Bardak Baskı
%16
41.67 TL + KDV34.99 TL + KDV

Teklif Sepetim