Filtreleme

Markalar
Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Zarflar

Kurumsal alanda yapılan çalışmalar ve işlemler doğrultusunda genel anlamda birbirinden farklı türlerde araçlara ihtiyaç duyulabiliyor. Daha iyi hizmet sunulabilmesi ve ilgili işlemlerin sorunsuzca yerine getirilebilmesi adına bazı evraklara ve özellikle de zarflara gereksinim olabiliyor.

 

Zarflar her duruma özgü şekilde tasarlanabilen ürünler olduğundan firmalar tamamen kendi bilgilerinin yer alacağı biçimde bu ürünlere sahip olabiliyorlar. Kaliteli baskı teknikleriyle isteğe, tercihe ve gereksinimlere bağlı olarak ilgili zarfları en iyi verimlilikle tasarlanmak mümkün olabiliyor.

 

Bizler bu konuda üst düzey çalışmalar yapabiliyor ve taleplere özgü tasarımlar ortaya çıkarabiliyoruz. Firmanızın hizmet dinamiklerine özgü şekilde zarf ürünlerine sahip olmak isterseniz, zarflar ve üretimleri konusunda bizlerden kaliteli destekler alabilirsiniz.

 

En Kaliteli Tasarımda Torba Zarf Ürünleri

 

Torba zarflar günümüzde çeşitli şirketler tarafından en çok kullanılan zarf türlerinden biridir. Bu zarfların üzerinde şirketlerin doğrudan bir logosu ve iletişim bilgileri yer alır. Bu sayede insanlar zarfların hangi kuruma ait olduğu konusunda kolayca bir fikir edinirler.

 

Firmamız bünyesinde her türde gereksinime bağlı şekilde torba zarfların tasarımları yapılabiliyor. 24 x 32 cm ölçülerinde ve 110 gr kâğıt kalınlığına sahip olarak ilgili ürünler uzmanlarımızca başarıyla üretilebiliyor. Markanıza özgü kaliteli malzemelerden tasarlanacak torba zarf ürünleri için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 

Uygun Fiyatlarla Harika Tasarımda Zarf Ürünleri

 

Zarf ürünlerinin fiyatları genel olarak ihtiyaç olan miktara ve adet sayılarına göre değişir. Toptan yüksek sayılarda satın alımlar yapmak her açıdan fiyatları çok daha makul düzeylere çekebilir.

 

Bu doğrultuda indirim fırsatlarından yararlanmak da iyi olanakları ortaya çıkarır. Firmamız bünyesinde zarflar konusunda çok uygun fiyat seçeneklerine yer veriliyor.

 

Onay Süreci ve Sipariş İşlemler

 

Gereksinimlerinize bağlı olarak zarf ürünlerinin siparişlerini vermek için bizlere iletişim bilgilerimiz aracılığıyla kolayca ulaşabilirsiniz. İsteklerinize uygun olarak siparişiniz doğrudan onaydan geçerek sizlere gönderilmek için güvenle hazırlanabiliyor.

 

Türkiye’de Her Alana Güvenli Gönderimler

 

Bizler tasarımını yaptığımız zarf ürünlerinin gönderimlerini tüm Türkiye’yi ve her farklı noktayı temel alacak şekilde gerçekleştirebiliyoruz. 3 veya 7 iş günü içerisinde ilgili zarf ürünlerini belirtilen adrese gönderebiliyoruz. Anlaşmalı kargo firması iş birliğiyle ürünler sizlere sorunsuz ulaştırabiliyoruz.

 

Zarflar


A5 Torba Zarf
A5 Torba Zarf
%100
5.00 TL + KDV0.01 TL + KDV
A4 Torba Zarf
A4 Torba Zarf
0.01 TL + KDV

Teklif Sepetim