Filtreleme

Markalar
Stok Durumu
Fiyat Aralığı

  Plastik Kalemler


  Promosyon ürünler, firmalar tarafından oldukça fazla tercih edilir. Firmalar kullanışlı ve kaliteli ürünleri promosyon olarak gönderdiğinde aynı zamanda da reklamını yapmış olur. Promosyon ürünlerden biri de promosyon plastik kalem lerdir. Kalem, şüphesiz firmalarda en çok kullanılan ve kullanılmak zorunda da olunan ofis malzemelerinden biridir.


  Plastik Kalem Promosyonu


  Plastik kalemler promosyon olarak tercih edildiğinde oldukça fazla kullanılır. Bu sayede de her an her yerde firmanın reklamı yapılmış olunur. Kaliteli olarak tercih edilen baskılar, kısa süreli kullanımdan sonra silinmez ya da çıkmaz. Bu yüzden tercih edilen firmanın kalitesi oldukça önemlidir. Baskı Time de bu promosyon ürünler konusunda hizmet veren firmalardan biridir.


  Baskı Time Plastik Kalemler


  Baskı Time, diğer promosyon ürünlerinde olduğu gibi plastik kalemlerde de oldukça fazla modele sahiptir. Sektöre girdiğinden beri kendisini geliştirerek promosyon ürün siparişleri alan firma, mevcut başarısını da müşteri memnuniyetini ön planda tutmasına ve uygun fiyatlara borçludur.


  Baskı Time Plastik Kalemler Kaliteli Mi?


  Baskı Time, sunduğu plastik kalemlerinde yüksek kaliteye önem verir. Tüm ürünlerinde önceliği kalite ve müşteri memnuniyeti olduğu için hiçbir şeyden kaçınmadan siparişlerini hazırlarlar. Tampon baskı veya uv renkli baskı yöntemiyle kaliteli baskıda ürünleri veren firma, sektörün en başarılı firmaları arasında yer alır. Firmalar hem diğer firmalara ve müşterilerine hediye etmek için hem de kendileri kullanmak için sıklıkla plastik kalemler tercih ederler.
   

  Baskı Time Plastik Kalem Türleri


  Baskı Time'da birçok plastik kalem türleri yer alır.
    - Standlı plastik kalem
    - Tek renk plastik kalem

    - Renkli plastik kalem
    - Basmalı plastik kalem
    - Broşürlü plastik kalem

  En çok tercih edilen promosyon kalem türlerinden biridir. 30000'e kadar üretim yapıp müşterilerine verdiği tarihte teslimatını gerçekleştiren firma, oldukça başarılı ürünler ortaya çıkarır.


  Baskı Time Nasıl Sipariş Verilir?


  Baskı Time'da firmanız için sipariş vermek ve hem reklamını yapmak hem de diğer müşterilerinize hediye etmek için plastik kalem siparişi vermek istediğinizde yapmanız gereken oldukça basittir. Kalem kategorisinde yer alan kalemler arasından en beğendiğinizi seçerek sipariş aşamasına geçebilirsiniz.
  Buradan ödeme bilgilerinizi girerek firma logosu ya da yer alması gereken yazı ya da görseli ileterek ödeme aşamasına geçeceksiniz. Ardından ödeme işlemleriniz sonrası siparişiniz üretim için hazırlanacak ve verilen teslim tarihinde de elinize ulaşacaktır. 30000 adete kadar üretim kapasitesi bulunan ve sipariş alan Baskı Time, en kaliteli ve kullanışlı ürünleri sizlere ulaştırır. Bu sayede oldukça makul fiyata uzun süreli reklamınızı yaptırmış olursunuz.

   

  Baskı Time Fiyatları Nedir?


  Baskı Time da yer alan plastik kalemlerin fiyatları ufak tefek model farklılıklarına göre değişkenlik gösterir. Ortalama 2,15 TL'den başlayan adet fiyatlara 4'e yakın olacak şekilde değişmektedir. Zaman zaman yer alan kampanya ve indirimlerden yararlanarak daha uygun fiyata promosyon kalem siparişlerinizi verebilirsiniz.

  Plastik Kalemler


 • fırsat ürünü
  Ucuz Promosyon Plastik Kalem
  Ucuz Promosyon Plastik Kalem
  %31
  2.46 TL + KDV1.69 TL + KDV

Teklif Sepetim