Makaleler » PROMOSYON » Bursluluk Sınavı İçin Sınav Promosyonu Neler?

Bursluluk Sınavı İçin Sınav Promosyonu Neler?

Bursluluk Sınavı İçin Sınav Promosyonu Neler?

Tüm öğrencilerin merakla beklediği bursluluk sınavına hazırlık için üretilen özel sınav promosyonu öğrencilerin sınavda ihtiyacı olacak tüm malzemeleri kapsıyor. Bursluluk sınavları devlet ve özel bursluluk sınavı olarak her yıl düzenli olarak açılıyor.

Öğrencilerin sınavda kullanması için kırtasiye malzemelerine ihtiyacı oluyor. Baskılı sınav ürünleri ile hem öğrencilere destek olunuyor hem de hatıra olarak birçok öğrencinin kazandığı sınavda yıllarca saklanıyor. Peki, bursluluk sınavı için sınav promosyonu neler?

Bursluluk Sınavı Promosyon Ürünleri Neler?

Bursluluk sınavında her yıl kullanılan malzemelere ek olarak üretilen yeni ürünler de bulunuyor. Özellikle pandemi sürecinde sınava giren öğrencilerin zorunlu olduğu maske takma kuralına uygun olarak maske setleri de özel ambalajlarında öğrencilere sunuluyor.

Hem sınavda hem de sınava hazırlanırken kullanılabilen sınav setleri ile bursluluk sınavı ve diğer sınavlara hazırlık konusunda tüm engelleri ortadan kaldırabiliyorsunuz. Özel eğitim kurumları tarafından da verilen promosyon setleri öğrencileri düşünen firmalar tarafından da hediye edilebiliyor.

Bursluluk sınavı promosyon ürünleri;

 1. Maskeli Öğrenci Sınav Seti
 2. Plastik Kutulu Öğrenci Sınav Seti
 3. Kraft Kutulu Sınav Seti cetvelli kitap ayraçlı
 4. Promosyon Sınav Seti Kutulu
 5. Promosyon Sınav Seti Kalemlikli
 6. Okul Promosyon Sınav Kalem Seti
 7. Öğrenci Sınav Seti
 8. Promosyon Sınav Seti
 9. Promosyon Sınav Seti Plastik Kalemlik Şekerli
 10. Promosyon Sınav Seti Plastik Kalemlikli
 11. Sınav Seti kalem, silgi, kalemtıraş
 12. Sınav Kalem Seti İmalatı
 13. Sınav Eğitim Seti Karton Kutulu

Tüm ürünlerde kaliteli malzeme kullanılmış olup, kendi içerisinde gereken tüm malzemeler set halinde sunulmuştur. Setlerin en önemli faydaları arasında öğrencilerin katılacağı sınavda ihtiyacı olan tüm malzemeler var. Cetvel, kalem, silgi, kalemtıraş, maske, tükenmez kalem ve eğitim setinin yer aldığı kartonlar ile tam hazırlık yapılabiliyor.

Bursluluk Sınavı İçin Sınav Promosyon Setlerine Malzeme Eklenir Mi?

Sınav setleri içerisinde yer alan malzemelere ek olarak firma taleplerine göre kırmızı kalem ya da tükenmez kalem gibi özel ürünler de eklenebiliyor. Öğrencilerin sınava hazırlık aşamasında talep ettikleri kitap setlerinde özellikle koruma sağlayan karton kutuların yer alması büyük kolaylık sağlıyor. Dağıtım noktalarında setlerin karışmasını önlemek adına oluşturulan setlerde bursluluk sınav promosyonları arasında yer alıyor.

Bursluluk Sınavı İçin Sınav Promosyon Setinin Önemi

Öğrencilerin sınava hazırlanırken tüm malzemelerinin tek bir kutu içerisinde olması dikkatin dağılmaması adına önemlidir. Özellikle sınav girişlerinde bazen malzemeler kurum tarafından dağıtılırken bazen öğrencilerin kendi malzemeleriyle sınava gitmesi gerekiyor. Her iki durumda da öğrenciler için kolaylık sağlanması gerekir. Gerekli malzemelerin sınav sürecinde unutulmasını önlemek adına set halinde olması stresi engeller.

Özellikle maske sürecine adapte olamayan öğrenciler için set halinde sınav gereçlerinin yanında olması olası sorunları ortadan kaldırır. Sınavda kullanılan malzemelerden bir kısmının olmaması büyük bir strese neden olabilir. Firmalar ve kurumlar tarafından öğrencilerin sınava odaklanmasını sağlayacak çözümler arasında sınav setlerinin büyük önemi vardır.

Maskeli Öğrenci Sınav Seti

Maskenin bulunduğu setler son dönemlerde talep edilen setler arasındadır. Öğrencilerin artık sınavlara maskesiz girmesi yasaktır. Heyecanın dorukta olduğu sınavlarda maskesini unutan öğrencilerin bursluluk sınavı gibi önemli bir sınava alınmaması oldukça üzücüdür.

Bu nedenle kurumlar tarafından hazırlanan özel sınav setleri içerisinde maskeli sınav setleri bulunuyor. İçerisinde kalem, silgi, kalemtıraş ve maske bulunuyor. Maske özel ambalajında hijyenik ve filtreli özellikle öğrencilere veriliyor.

Plastik Kutulu Öğrenci Setleri

Plastik kutu içerisinde muhafaza edilen sınav setlerinin önemi sadece malzemelerin olması değil aynı zamanda sınav öncesi hazırlıklarda da kullanılabilmesidir. Eğitim kurumları sınava hazırlık adına öğrencilere hediye amaçlı promosyon setleri hazırlar. Bu setler kurum talebine göre düzenlenebilir. İçerisinde şekerin de olduğu birçok set için daha kapsamlı bir kutu içeriği hazırlanabilir.

Kraft Kutulu Kalem Cetvel Seti

Kraft kutuların kullanımı hem sağlıklı hem de kullanışlıdır. Bu nedenle sınav hazırlığında ya da sınav için en iyi promosyon ürünleri arasındadır. İçerisinde ek olarak kraft cetvel ve kitap ayracı olan bu özel set birçok kurum tarafından öğrencilere promosyon olarak hediye ediliyor.

Bazı bursluluk sınavında yer alan dersler cetvel kullanılmasını gerektirebilir. Kitaba çalışırken son kaldığınız yeri takip etmek isteyebilirsiniz. Firmaların talep ettiği promosyon setlerde her şey düşünülmüş.

Sınav Eğitim Seti Karton Kutulu

Sınava hazırlık kitapları içerisinde yer alan; konu anlatımları, derslere göre kitap, soru bankası, testler ve çözümlü sorulara ilişkin kitapların tek bir kutu içerisinde olması, eksik kitap sorununu ortadan kaldırıyor. Özellikle sınav dönemlerinde dağıtım noktalarına büyük iş düşüyor.

Birden fazla kitabın yer aldığı setlerin ise doğru oluşturularak öğrencilere teslim edilmesi zor olabilir. Bu durumu ortadan kaldırmak adına kutulu kartonlar en iyi kitap seti oluşturma ürünleri arasındadır. Kurumların logo, isim ve öğrencilere yönelik hedef sloganlarını yazabilecekleri karton kutulu eğitim setleri oldukça kullanışlıdır.

Kalemlikli Promosyon Kalem Seti

Çevre dostu kumaş kalemlik içerisinde yer alan sınav malzemeleri ile oldukça kullanışlı olan sınav seti, sınava hazırlık sürecinde öğrencilere destek oluyor. Dikkat dağıtan kalem, silgi arayışı yerine kalemlik içerisinde düzenli malzeme stoku sağlanabiliyor. Kullanılan içerik firma ya da kurumlar tarafından daha kapsamlı hale getirilebiliyor. Kumaş malzemeden üretilmiş olan kalemlik, geniş içyapısıyla tüm malzemeleri içerisine alıyor.

Talep edilen promosyon miktarına ve içeriğine göre en uygun fiyatlarla sizlere sunuluyor. Sınav için öğrencilere destek olmak isteyen birçok eğitim kurumu, devlet kurumu ya da firmalar tarafından promosyon adına dağıtılan en yararlı hediyeler arasındadır. Kitap ve yayınevleri tarafından da tercih edilen promosyonlar ile öğrencilerin gönlünü kazanacaksınız. Önemli olan sınava katkı sağlayarak eğitime destek vereceksiniz.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Teklif Sepetim