Makaleler » Reklam » Dezenfektan Standı Nedir? Nasıl Üretilir?

Dezenfektan Standı Nedir? Nasıl Üretilir?

Dezenfektan Standı Nedir?

Dezenfektan standı hijyen standı olarak da geçmektedir. Dezenfektan standı işletmelerin kurumların v.b yerlerin daha hijyenik ortamda olması için giriş kısımlarında ve çalışma kısımlarında yer verdikleri içerisinde bulunan dezenfektan ile ellerinizi dezenfekte etmenizi sağlıyan standlara dezenfektan hijyen standı denilmektedir. Amaç el hijyenine dikkat edilmesi ve düzenli olarak ellerin dezenfekte edilmesidir.

Dezenfektan Standı Modelleri

Dezenfektan standı hijyen standı malzeme olarak metal ve ahşap olarak 2 gruba ayırabiliriz;

Metal Dezenfektan Standı

Metal dezenfektan standı galvaniz sac’dan üretimini yapmaktayız. Daha dayanıklı olan metal standımız büküm ve diğer işlemler yapıldıktan sonra statik fırın boya yapılmaktadır. Metal dezenfektan standı daha hafif demonte ve daha sağlam bir dezenfektan standı modelimizdir. Metal dezenfektan standımızın modelini görmek için tıklayınız...

Ahşap Dezenfektan Standı

Ahşap dezenfektan standı suntalam veya mdflam dan üretimini yapmaktayız. Standart ölçüler olduğu gibi yüksek adetli dezenfektan standı siparişlerinde müşterimize özel ölçü ve şekillerde de dezenfektan standı yapmaktayız. Kesimi yapılan standımız demonte olması için demonte için özel yerlerininde bilgisayarlı kesim makinamızda yerleri açılmaktadır. Kesimden sonra kenarları pvc bantlama yapılıp daha temiz bir görüntü sağlanmaktadır.

Duvar Tipi El Dezenfektan Standı

Duvar tipi el dezenfektan standı dekota malzemeden alt tabanı firmanıza özel baskılı olarak yapılıp orta kısmına dirsek basmalı veya isteğinize göre sensörlü cihaz ile takılabilmektedir. Duvar tipi el dezenfektan standı duvar ve düz zeminlere vidalama yapılıp montaj yapılmaktadır.


Dezenfektan Standı Sensörlü , Pedallı ve Dirsek Basmalı Modeller

Dezenfektan standı hijyen standı el dezenfektanını vermesi için kendi içinde 3 modele ayrılmaktadır;

Sensörlü Dezenfektan Standı

Sensörlü dezenfektan standı ahşap veya metal standımızın üzerine takılan pilli veya elektrik bağlantılı cihazımız ile temazsız olarak sensör fotosel yardımıyla elinizi uzattığınızda otomatik dezenfektan elinize vermektedir. Bu şekilde manuel ve pedallıya göre daha az dezenfektan harcamaktadır. Bu önemli bir detaydır çünkü dezenfektanlar lt olarak fiyatları düşük değildir. Sensörlü dezenfektan standı kullanarak uzun vadede daha ekonomik olmaktadır.

Dirsek Basmalı Dezenfektan Standı

Dirsek basmalı dezenfektan standı ahşap veya metal standımızın üzerine takılan özellikle kendi imalatımız olan metal dezenfektan aparatı plastik olan dezenfektan aparatına göre daha sağlam ve kırılma problemi yaşamıcağınız bir dirsek basmalı aparat kullanılmaktadır Krome kaplama üzerinde bulunmaktadır.

Pedallı Dezenfektan Standı

Pedallı dezenfektan standı diğer standlara göre avantajları olduğu gibi dezavantajlarıda bulunmaktadır. Komple metal malzemeden üretildiği için görünüm olarak estetik bir görünüme sahip olmadığı gibi ayak basarken ses çıkma problemide yaşanmaktadır.

Rulopak Dezenfektan Standı

Rulopak Dezenfektan Standı ilk olarak dezenfektan standlarını çıkartan ve sensörlü dezenfektan cihazı üretimi yapan firmalardan biridir. Metal dezenfektan standı satışı yapan rulopak dezenfektan hijyen standı cihazı baskitime.com’da da temin edebilirsiniz.

Dezenfektan Hijyen Standı İmalatı

Dezenfektan hijyen standı imalatı firmamız tarafından yapılmakta olup yüksek adetlerde indirimli fiyatlar ile türkiye başta olmak kaydı ile yurt dışına da satış yapmaktayız. Yurt dışı dezenfektan standı siparişlerimizi müşterilerimizin isteğine göre farklı renk ve boyutlarda yapmaktayız.
Ahşap dezenfektan standlarımız tabaka halde kesilip demonte sistemde toplana bilmesi için demonte yuvaları açılmaktadır. Kesimden sonra kenarları pvc bant ile bantlanıp güçlendirilip daha temiz bir görüntü sağlanmaktadır. Bantlama işleminden sonra demonte sistemin aparatları takılıp firmanıza özel baskı yapılıp teslimat yapılmaktadır.

Dezenfektan Hijyen Standı Baskısı

Dezenfektan hijyen standı firmanıza özel baskı yapmaktayız. Baskımız yüksek çözünürlüklü makinalarımızda yapılıp dezenfektan standına uygulanmaktadır. İsteğinize göre sonradan reklamı değiştirebilceğiniz gibi mevcut olanıda kullanabilirsiniz.

Dezenfektan Standı İstanbul

Dezenfektan standı İstanbul firmamız istanbul da imalat ve ofisimiz bulunduğundan dolayı istanbul da dezenfektan standı teslimatları hızlı şekilde yapılmaktadır. Firmamızdan gelip teslimde alabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Teklif Sepetim