Makaleler » Matbaa » Maske Kutuları İmalatı

Maske Kutuları İmalatı

Maske Kutuları İmalatı

Maskeler günlük yaşamda insan sağlığını çevresel bazı olumsuz dış etkenlerden en iyi şekilde koruyabilen ürünlerdir. Bu ürünlere insanlar daima bu amaç doğrultusunda gereksinim duyarlar. Maskelerin insanlara ulaşana kadar muhakkak iyi şartlarda muhafaza edilmeleri ve korunmaları gereklidir. Bu önemli konu hususunda daima özenli davranılmalıdır.

Çünkü aksi halde daha kullanım aşamasına geçmeden maskeler birtakım mikrobiyolojik oluşumların etkisi altında kalabilirler. Bundan dolayı maske ürünlerini her yönüyle çevreleyen ve onların her türde temastan korunmasını sağlayacak şekilde bir ambalajlama yapılması önemlidir.

Kaliteli maske kutuluları imalat işlemleri neticesinde ilgili maskeler için koruyucu ve kullanışlı kutular üretilebiliyor. Bu kutular, içerisinde kaç adet maskenin yere alacağına uygun olarak da tasarlanabiliyorlar.

Firmamız bünyesinde bu yönde profesyonel çalışmalar yapılabiliyor. Bizler 10lu, tekli ,50li ve isteğe göre farklı boyut ve özellikler de imalatları başarıyla yapabiliyoruz. Malzeme kalitesi açısından en iyi bileşenlere medikal maske kutusu imalatı çalışmalarımızda yer veriyoruz.

Maske Kutuları ve Marka Bilinci

İnsanlar maskeler konusunda daima kalite derecesi yüksek olan iyi ürünlere ulaşmayı hedeflerler. Bu bakımdan önemli bir ölçüde ilgili maske ürünlerinin markaları da onların satın alım aşamasında dikkat gösterdikleri noktadır.

Maske ürünlerinin satışını yapan her firmanın kendi markasını öne çıkaracak dinamiklerden tam kapasiteyle yararlanması gereklidir. Maske kutularının tasarımı onların bu doğrultuda inisiyatif alabilecekleri önemli bir süreçtir.

Üretim aşamasında ilgili maske kutularının üzerine markalar için özel baskılar yapıldığı takdirde her açıdan marka bilinci oluşturma konusunda çok iyi bir potansiyel elde edilir. Bu güzel durum, insanların satın alma davranışları üzerinde olumlu yönde bazı önemli etkiler meydana getirir. Müşteri portföyünün daha fazla artırılması ve hizmetlerin daha geniş alanlarda insanlara sunulması olanaklı bir hale gelir.

Maske Kutusu Ürünlerine Neden İhtiyaç Vardır?

Sağlık alanında insanlara yardımcı en iyi ürünlerden olan maskeler için maske kutusu ürünlerine birçok farklı amaç doğrultusunda gereksinim duyulur. Bunlar arasında en önemli unsur olarak maskelerin hijyenlerinin etkin biçimde sağlanması konusu öne çıkar.

Buna ek olarak firmaların, ürünlerini her açıdan daha profesyonelce satışa sunabilmesi adına da maske kutularına ihtiyaç vardır. Çünkü bu türde satın alım için hazırlanmış ürünler insanlar için daha cezbedici olurlar. Bu bakımdan firmalar hizmet esasları ve planlamalarına bağlı olarak hedeflerine daha kolay şekilde ulaşabilirler.

Maske Kutusu Ölçüleri

Maske kutusu ölçüleri 50li maskeler için aşağıda ki gibidir;

  1. 20 x 10 x 10 cm
  2. 20,5 x 10 x 8,5 cm
  3. 19 x 9,5 x 9,5 cm
  4. 21 x 10 x 11 cm
  5. 18,5  x 10 x 9 cm

Maske Kutularının İmalatı Nasıl Yapılır?

Diğer birçok üründe olduğu gibi maske kutusu ürünleri de kendi özelinde bazı imalat işlemleri çerçevesinde tasarlanırlar. Belirli bir planlama dahilinde istek ve taleplere göre üretim aşamasına geçiş sağlanır.

  • Ürünlerin kaç adetli kutu olarak tasarlanacağı belirlenir,
  • 10'luk , 50’lik mi, 100’lük mü yoksa daha fazla kapasiteli mi olacağı üzerine tespitler yapılır,
  • Ürünün tasarımı markaya göre özel olarak tasarlanır ,
  • Kutu üzerinde nelere yer verilecek bunlar seçilir,
  • Sonrasında ofset baskı imalat işlemleri gerçekleştirilir,

Genel olarak maske kutusu imalatı işlemlerine ilişkin süreç bu çerçevede bir şekilde alır. Yapılacak çalışmadan sonra bu kutular kısa sürelerde güvenle kullanıma hazır bir hale gelirler.

Maske Kutusu Ürünlerinin Üzerinde Neler Yer Alır?

İnsanlar ürün satın aldıkları firma ve marka hakkında birçok şeyi de daima öğrenmeyi isterler. Bu açıdan tasarımı yapılacak maske kutusu ürünlerinin üzerinde firma hakkında detaylı bilgilerin yer alacağı bazı içerikler de bulunmalıdır.

Genel olarak bu içerikler arasında markanın tam adı, logosu, iletişim bilgileri ve üretim çalışmaları konusundaki lisansı gibi veriler yer alır. Bunun yanı sıra yine kutunun üzerinde maskenin malzeme kalitesi, onun kaç adet olduğunu belirten ve maske ürününün genel nitelikleri hakkında bilgiler veren yazılar da bulunmalıdır. UTS numarası , barkod sertifikaların genel de kutu üzerinde bulunması gerekli ve üretim tarihi ve son kullanma tarihi yazması gereklidir.

Tüm bu veriler insanların herhangi bir tereddütte kalmadan daima istedikleri tarzda ürünleri kolayca seçebilmelerine yardımcı olur.

Yıkanabilir Maskeler İçin Kutular

Yıkanabilir maskeler insanların maske seçimi konusunda en çok tercih ettikleri ürünler arasında yer alırlar. Çünkü bu ürünleri diğerleri gibi tek seferlik değil sürekli olarak kullanabilmek mümkün olur. Yıkanabilir maske ürünlerinin ayırt edilmesi ve onların güvenle muhafaza edilmesini sağlayacak yıkanabilir maske kutusu ürünlerinin de daima en iyi kaliteyle tasarlanmaları gereklidir.

Bu kutular, tekli yıkanabilir maske kutuları, 3’lü yıkanabilir maske kutuları ve 5’li yıkanabilir maske kutuları şeklinde isteğe göre tasarlanabilirler.

N95 Maske Kutusu Ürünleri İmalatı

Maskelerin türlerine göre onların kutularında da gramaj ağırlıkları, boyutları ve dayanıklılıkları kapsamında bazı değişiklikler olabiliyor. Ürünlere kolay ve sorunsuz şekilde erişimin sağlanması açısından bu ayırıcı nitelikler çerçevesinde üretimlerin yapılması gerekiyor.

N95 maske ürünleri en kaliteli ve virüs gibi çeşitli unsurlara karşı oldukça dayanıklı ürünler olduklarından birçok kişi tarafından tercih edilen ürünlerdir.

Boyutları ve tasarımsal yapıları açısından bu maskeler diğerlerine göre farklı niteliklere sahip olduğundan onların kendi özelinde bir kutuya sahip olmaları gereklidir. Firmamız bünyesinde bizler isteğe göre profesyonelce N95 maske kutusu ürünlerini başarıyla tasarlayabiliyoruz.

Maske Kutuları Fiyatları

Maske kutuları kendilerine yönelik birtakım özellikleri bakımdan fiyatları düzeyinde çeşitli değişkenlikler ortaya çıkarırlar. Maske kutularının boyutları, ağırlıkları, parlaklık yapıları ve sağlamlıkları bu konuda fiyatları belirleyici etmenlerdir.

Ancak şartlar her ne olursa olsun yine de en uygun fiyat seçenekleriyle hedeflendiği şekilde her firmanın gereksinim duyduğu maske ürünlerine ulaşabilmesi mümkündür. İndirimli fiyat seçeneklerine sitemiz üzerinde yer veriliyor. Dilerseniz bütçenizi koruyacağınız şekilde bizlerden maske kutuları imalatı konusunda destekler alabilirsiniz.

Maske Kutuları Teslimatı

Üretimi yapılan maske kutularına oldukça kısa süreler içerisinde kolayca erişim sağlanabilir. Adetin durumuna göre her ne kadar teslimat süreleri biraz uzayabilse de yine de uygun bir zaman içerisinde bu ürünleri herkes temin edebilir.

Bizler firmamız bünyesinde istenen türlerde maske kutusu ürünlerini Türkiye’nin farklı noktalarına gönderebiliyoruz. Hemen her ilden müşterilerimizin beklentilerini profesyonel bir şekilde karşılayabiliyoruz. Yüksek adetli maske kutusu siparişlerinde ambar ile gönderilebilmektedir.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Teklif Sepetim