Makaleler » PROMOSYON » Yeni Yıl Promosyon Ürünleri

Yeni Yıl Promosyon Ürünleri

Yeni Yıl Promosyon Ürünleri

Yeni yıl promosyon ürünleri markaların yeni yıla girerken müşterilerine yeni yıl girmeden markanın hediyesi olarak yeni yıl promosyon ürünleri yaptırırlar. Markanın yeni yılda da yanınızda olduğu sizlerle olduğunu hissettirmek için yeni yıl promosyon ürünleri hediye olarak yapılmaktadır.

Yeni Yılda Hangi Promosyon Ürünleri Tercih Edilir?

Markalar yeni yıla girerken günümüz de artık sektöre göre değişkenlik sağlıcağı gibi genellikle kişisel promosyonlar tercih edilmektedir. Özellikle hediye edilen kişiyi özel olduğu hissettirmek için kişiye özel isim yazılı promosyon ürünleri tercih edilmektedir.

En çok tercih edilen promosyon ürünleri;

 1. Tarihli Ajanda
 2. Tarihsiz Ajanda
 3. Plastik Kalem
 4. Metal Kalem
 5. Bardak Altlığı
 6. Piramit Takvim
 7. Usb Bellek
 8. Anahtarlık
 9. Baskılı Maske
 10. Hijyen Ürünleri
 11. Karton Çanta

Yeni Yılda Kurumsal Promosyon Nasıl Yapılmalı ?

Kurumsal firmalar yeni yılda müşterilerin ihtiyaçlarını karşılıcağı promosyon ürünleri seçmelidir. İhtiyacı ürünleri seçmeliki yapılan promosyon ürünü kullanılabilsin ve ihtiyaç olduğunda markanız hatırlansın. Tabi bu konuda her sektör farklılık gösterebilmektedir;
Örneğin; Medikal bir ilaç firması promosyon ürünleri genellikle doktorlara hediye etmektedir. Doktorların ihtiyaçlarına göre ürünler seçmektedir. Öncelikle kalem vazgeçilmez promosyon ürünlerinden biridir bu sektör için. Masa sümeni, kupa bardak küp bloknot, mouse pad ve takvim genellikle hediyeler doktor masasında kullanabilceği ihtiyaç olan ürünler kullanılmaktadır.

Yeni Yılda Promosyon Seti Nasıl Yapılmalı?

Yeni yılda promosyon seti sektöre göre seçilcek ürünlerin bir paket halinde müşterilere sunulması ve tüm ürünlerin birlikte bir uyum halinde olması gereklidir. Üzerindeki baskılar ürünler bir araya geldiğinde bir bütünlük sağlamalıdır. Ürünler belirlendikten sonra kutu veya bir çanta veya daha farklı bir şekilde paket haline getirilip müşteriye yeni yıl promosyon seti hediye edilir.
Bir örnek vermek gerekirse;
Yeni yıl için promosyon seti isteyen bir firma için ajanda , kalem, anahtarlık ve takvim yapılmıştı. Biz standart olarak çanta veya kutuya koymak yerine daha farklı bir sunum tercih ettik. Kraft baloncuklu zarfın içine hediyeler konulup hasır ip ile bağlanıp üzerine sıcak mühür ve not bağlandı. Daha dikkat çekici ve hediye edilen kişiyi özel hissettiren bir promosyon ürünü olmuştu. Sizde farklı promosyonlar için ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

 

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Teklif Sepetim