Makaleler » Reklam » Ayak Pedallı Dezenfektan Standı Fiyatları

Ayak Pedallı Dezenfektan Standı Fiyatları

Ayak Pedallı Dezenfektan Standı Fiyatları

Ayak Pedallı dezenfektan standı elektronik değil mekanik bir sistem halinde çalışmaktadır. Ayak basmalı şekilde dezenfektan vermektedir. Pedallı dezenfektan standı pedal kısmına basılarak ele dezenfektan vermektedir. En çok tercih edilenlerin arasında yer almaktadır ayak pedallı dezenfektan standı.

Ayak Pedallı Dezenfektan Standı Fiyatları

Ayak Pedallı dezenfektan standı fiyatları elektronik sensörlü modellere göre daha uygun olmaktadır. Daha uygun olduğu gibi arıza olanağıda sensörlü cihazlara daha minimum seviyededir. Komple metal gövdesi ile daha dayanıklı ve daha uzun ömürlüdür ahşap standlara göre. Fiyat aralığı 150-500 tl arasında değişkenlik gösterebilmektedir ayak basmalı dezenfektan fiyatları ürüne göre.

Ayak Pedallı Dezenfektan Standı Yapımı

Ayak Pedallı dezenfektan standı yapımı firmamızın modellediği ve çizimini yaptığı imalatını yaptığımız ayak pedallı dezenfektan standı rakiplerine göre bariz öne çıkan özelliklere sahiptir. Boyutları değişkenlik göstermekle birlikte 123 x 24 cm ebatında olmaktadır. Galvaniz saç malzemeden imalatını yaptığımız dezenfektan standı lazer kesim ile kesimi yapıldıktan sonra kaynak işlemi bitimi ile statik fırın boya ile boyanmaktadır. Diğer ayak pedallı dezenfektan standlarında mekanizma demirdir pedala basıldığında demir ile yapılmış mekanik düzenek ile çalışmaktadır. Tabi bu düzenek her basıldığında ses çıkarmaktadır. Yeni geliştirdiğimiz bir mekanik düzenek ile bu sesi ortadan kaldırdık. Çelik halatlı sistem ile ayak pedallı dezenfektan standı daha sessiz çalışmakla kalmayıp daha dayanıklı hale getirilmiştir. Çift yay ile kombinlediğimiz çelik halatlı mekanizma sorunsuz ve sessiz şekilde çalışmaktadır ayak pedallı dezenfektan standımız da.

Ürünlerimizi bu linkden inceliyebilirsiniz.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Teklif Sepetim