Markalar
Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Dezenfektan Standı

Dezenfektan standı imalatı yapan firmamız EN UYGUN FİYAT ve demonte ürünler ile dezenfektan hijyen standı üretimi yapmaktayız alüminyum sensörlü stand ve ahşap stand imalatı yapmaktayız.Firmaların işletmelerin işyerlerine hijyen standı girişlerinde yada iç kısımlarına stand şeklinde koyup hem reklam hemde müşterilerinin sağlığı için işletmeye girmeden elleri dezenfektan yapması için kullanılan imalatımız olan dezenfektan standı aynı zamanda hijyen standı da diyebiliriz. Sensörlü veya manuel cihazlar pedallı dezenfektan standı müşterilerin elleri kolonya , el dezenfektanı v.b ürünler ile dezenfekte yapılması sağlanır.

Sensörlü Hijyen Standı

Sensörlü hijyen standı müşterileriniz işletmenize giriş yaparken elini cihaza uzatması ile birlikte otomatik olarak sensör görür ve dezenfektanı ele püşkürtür. Sadece dezenfektan değil kolonya da kullanılabilir cihazlarda.

 

Dezenfektan Kabini

Dezenfektan kabini isteğinize göre özel imalat yapılmaktadır dezenfektna püskürtme sistemi ateş ölçer termometre el dezenfektanı sensörlü kimlik doğrulama v.b gibi özellikleri bulunmaktadır.

Duvar Tipi El Dezenfektan Standı

Duvar tipi el dezenfektan standı özellikle yer problemi olan firmaların ve eğitim kurumlarının tercih ettiği daha ekonomik duvar ve düz zemine montaj yapılabilir duvar tipi el dezenfektan standlarıdır.

Dezenfektan Standı Nerelerde Kullanılır ?

Dezenfektan standı toplu alanlarda özellikle kullanılmakta olup artık günümüzdeki korona salgını ile işletmelerin müşterilerinin ve çalışanlarının sağlığına önem verdiğini göstermek için işletmelerinde çeşitli önlemler almaktadır. Bunlardan biride işletmeye girişlerde veya iç kısımlara konulan hijyen standları yani dezenfektan standlarıdır. Hastanelerde görmeye alışık olduğumuz dezenfektanlar artık evimize kadar girmiş durumda bundan sonrada daha yaygın şekilde görüceğe benziyoruz. Belediyeler kendi binalarında yada pazar girişlerinde, kütüphanelerde, vakıf derneklerde, sağlık ocakları, dersaneler, kurslar, eğitim kurumları ve özel işletmelerin kullanabileceği dezenfektan standı yani hijyen standı işletmelerin hem reklamı olucak hemde işletmenin hijyenini sağlamış olucaktır.

En Uygun Fiyatlı Dezenfektan Hijyen Standı

Dezenfektan standı en uygun fiyatlı olarak birçok firma yapmaktadır. Bizdeki modeller hem ahşapdan üretilmiş olup hemde metal olarak standlarımız bulunmaktadır. Ahşap standlara göre metal standlarımız daha dayanıklı olup daha uzun ömürlü olmaktadır. Her bütceye uygun dezenfektan standı en uygun fiyatlara dezenfektan standı bulunmaktadır. Yüksek adetli siparişlerinizde isteğinize göre özel üretimde yapılabilmektedir. Dezenfektan standı istanbul da imalatı yapmaktayız Baskı Time olarak

Devamını Oku
DEZENFEKTAN STANDI

TÜKENDİ
%29 İNDİRİM
Temassız Sensörlü Dezenfektan Standı
599.99 TL + KDV
TÜKENDİ
%29 İNDİRİM
YENİ
Duvar Dezenfektan Aparatı Metal
30.00 TL + KDV
TÜKENDİ
%34 İNDİRİM
Sensörlü Temazsız Dezenfektan Standı
499.99 TL + KDV
TÜKENDİ
%26 İNDİRİM
Siyah Dezenfektan Standı
249.99 TL + KDV
TÜKENDİ
%21 İNDİRİM
Duvar Tipi Dezenfektan Standı
99.99 TL + KDV
TÜKENDİ
%35 İNDİRİM
Dezenfektan Standı I Hijyen Standı
219.99 TL + KDV
TÜKENDİ
%18 İNDİRİM
Dezenfektan Standı Metal Özel Tasarım
900.00 TL + KDV
TÜKENDİ
Hijyen Standı 249tl+kdv
249.99 TL + KDV
TÜKENDİ
%21 İNDİRİM
Dezenfektan Standı Metal
499.99 TL + KDV
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır