Maske Kutusu

Maske Kutusu

 

Maske kutusu günümüzdeki temel ihtiyaçlardan birisi haline gelmiş maskelerin satışı esnasında bir arada durması için sağlanan kutulardır. Virüse karşı koruyucu etkisi bulunan maskeler bu kutular içerisinde tutulur ve kişilere sunulur. Standart üretilen kutular gibi üretim aşamalarından geçer ve baskısı gerçekleştirilerek talep edilen firmaya sunulur. Maske kutusu, maske üretimi sağlayan bütün firmalar açısından kullanılması gereken bir eşyadır. Bu ürün maskelerin hijyenik ortamda kalmasını ve kullanacak olan birey dokunana kadar kimseyle temas etmemesini sağlar. Kutuların içerisine yerleştirilmiş olan ürünlerle birlikte üretici firmalar, toplu satış da gerçekleştirebilmektedir. Her üretici firmanın kendi adına özel kutusu bulunmalı ve kutular aracılığı ile maskelet ayırt edilmelidir. Bu sayede koruyuculuğu beğenilen maske, diğerleri ile karıştırılmaz ve sürekli olarak tercih edilebilir.

Maske Kutusu İmalatı

Covid-19 tüm dünyayı sardıktan sonra maskeler insanların hayatında kalıcı bir yer edinmiştir. Maske kutusu da virüsün getirdiği etkilerden birisi olarak hayatımızda yerini alır. Ülkemizde maske üretimini gerçekleştiren firma sayısı oldukça fazladır. Bu nedenle de maske kutusu talebi oldukça artmış ve hızlı bir şekilde üretimler istenmektedir. Bu süreç içerisine baskitime.com olarak sizlere en kısa süre içerisinde kuruları teslim ederken, kaliteli ürün gönderimine de özen gösteriyoruz.

Maske üretimi gerçekleştiren firmalar bu kutuların üretimine toplu olarak ihtiyaç duyarlar. Sadece sektör içerisindeki gerekliliği ile değil, sağlık açısındaki gerekliliği ile de maske kutusu oldukça önemli bir yer alır. Maske kutusu imalatı yaptırmak isteyen firmalar sitemiz ile iletişime geçebilir ve istedikleri şekilde kutularını talep edebilirler. Kutular farklı boyutlarda üretilebilir, üretilen boyutlara göre içlerine 20, 50, 100 ya da 150 adet maske barındırabilirler. Bu nedenle firmalar ihtiyaç duydukları kutu boyutuna göre sipariş gerçekleştirebilirler. Kutuların üzerine firmanın markası hakkında detaylı bilgiler, logo, ürünün içeriği ve resmi gibi baskılar yapılabilmektedir. Firmanın talep ettiği maske kutusuna göre bu baskılar değişiklik gösterebilir. Parlak bir yapıya sahip olan maske kutuları dikkat çekicidir ve müşterilerde alım hissi uyandırır. Arzu edilen sayı kadar maske kutusu siparişleri alınmaktadır.

Teklif Sepetim