Markalar
Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Yelken Bayrak Modelleri

Yelken bayrak modelleri en önemli reklam malzemelerinden birisi olarak sektör içerisinde yer almıştır. Fuar alanlarında, dükkanların ön kısımlarında ya da açılış etkinliklerinde yelken bayrak modellerine ağırlık verilir. Bu bayrak modelleri konulduğu alanda markanın adının duyulmasını sağlayarak, istenilen reklamın yapılmasına imkân tanır. Bayrak modellerinin üstüne istenilen modele göre yazı, grafik tasarımı ya da fotoğraf baskısı uygulanabilir. Dayanıklı ve esnek bir yapıya sahiptir, bu nedenle firmaların ağırlıklı olarak yaptığı seçimler arasında yer alır. Açık ya da kapalı alan fark etmeden dört mevsim boyunca kullanıma uygundur. Firmaların kimliklerini ortaya koyma çabası içerisinde ortaya çıkan bu ürün, sektör içerisinde farklı markalarında bulunduğu bir caddede dikkat çekilmesine olanak sağlar. Yelken bayrak modelleri dikkat çekicidir ve müşterilerin dikkatini çekmeye yöneliktir. Bu nedenle firmaların öncelikli seçimleri arasında bulunur.

 

Baskılı Bayrak Modelleri

 

Yelken bayrak modellerinin yapısı esnektir ve rüzgâra göre şekil alabilir. Yönü dönen bayraklar, uzun bir süre ile açık kalmaya müsaittir ve markaların adının akılda kalmasına yardımcı olur. Firmaların kendisini yormadan, yalnızca sipariş vererek markalarını tanıtması için ideal bir adımdır. Baskılı modellerde firmalar istedikleri kesim modelini tercih edebilirler, özellikle damla veya L şeklinde kesilen modeller ön plandadır. Firmalar istedikleri boyutları belirleyebilir ve kendilerine özel bayrak tasarımı yaptırabilirler. Firmanın logosu bayrağın üzerinde cadde boyunca duracak ve belirli bir mesafeden bile dikkat çeker halde olacaktır.

 

Deniz kenarlarında dahi kullanıma imkân veren yelken bayrak modelleri; açılış, fuar, dükkânın önü, reklam alanları, stantlar, kampanyalar gibi farklı kullanım alanlarına uygundur. Dışarıda ya da içeride her alanda kullanılabilirken, ağırlıklı olarak dış mekanlar için tercih edilir. Diğer firmaların arasından sıyrılmayı ve markanın göz önüne çıkmasını sağlayan bir reklam modelidir. Akılda kalıcılığı oldukça fazladır ve müşteri potansiyelini kolaylıkla arttırır. Yıllarca aynı bayrağın kullanım imkânı vardır ve az maliyet ile uzun yıllar reklam yapma imkânı verir. Bu nedenle reklam yapmak isteyen firmalar arasında en çok seçilen modeller arasındadır. Ölçüler firmanın isteklerine ve alanına göre belirlenebilir.

Devamını Oku
REKLAM ÜRÜNLERİ » Yelken Bayraklar

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır